Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Adott egy kínai GY6...

Kugli123 kérdése:

Üdv! Adott egy kínai GY6 150cc motorú quad amin menet közben elfogyott a szikra ez javítható?

Figyelt kérdés
Az elekronikus alkatrészek működnek és a gyertya is a kábelköteg viszont mindenfele foltozott lógó kábeles tiszta szigetelőszalag...nekem csak gyújtás töltés önindító világítás kell távindító meg riasztó és társai nem kellenek! Újra kötésben tud valaki segíteni hogy mit mihez kell kötni? Ezt meg lehet oldani vagy inkább ne próbálkozzak itthon mert a elkötöm és leégetek valamit ami eddig működött?

2019. márc. 9. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd egy elektró műszerészhez, nem tudod megcsinálni.

Ha megtudnád csinálni már a kérdést sem írtad volna ki.

2019. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helyszínen kapcsolási rajz nélkül is simán átvezetékelhető szakértelemmel úgy, hogy minden működik.Keress a neten rajzot,ha nincs,akkor inkább el sem kezd,de lehet,hogy neked még azzal sem menne a kommentedől ítélve.

Keress egy villamossági szerelőt inkább.

2019. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Autóvillamosságissal beszéltem már 2 vel és mindegyik rajzot kért róla ami rajzot találtam a neten vele kapcsolatban arra mind kettőjük azt mondta hogy ezzel semmire nem mennek ez nekik nem kapcsolási rajz... Azért fordultam ide hogy hátha rajz olvasás nélkül eltudná magyarázni hogy a gyújtásból kijövő kábeleket el tudná e nekem osztani hogy megyik szint hova mihez kell odavinnem mert a gyújtáselektronikában annyira vagyok jártas hogy egy simsont újrakábelezek gond nélkül de itt nem tudom hogy mit mihez kell elosztani hogy megfelelő helyre kerüljenek a kábelek és ne csináljak zárlatot ! Remélem valaki tud ebben segíteni hogy pl:. a zöld kábelt 4 fele kell elosztani és x böl kijövet átkötni y ra ahol már a zöld áttdolgozott áram és fekete piros lesz vagy bánom is én engem csak ez érdekelne hogy tudjam melyiknek hova kell kapcsolódnia és merre kell még tovább osztanom vagy eltovábbítani hogy működjön az egész pl melyikre hol kell kapcsolót kötnöm és hasonlók!
2019. márc. 9. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!