Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az FSO Polonez és az Oltcit...

Az FSO Polonez és az Oltcit Club autók miért ritkák Magyarországon? Az előbbit még soha nem láttam, Oltcitet talán egyszer, két évtizede legalább

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 13:24
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
67%
Ezek mindenhol ritkák tekintve hogy szerencsére nagy részükből mára kanalat nyomtak.......az autogyartas mindenkori történetének kb legalja/legszarabb/legócskább modelljei voltak ezek!
2019. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Mert ezeket az autókat a maguk korában sem árulták Magyarországon. Így csak magánúton került be néhány darab.
2019. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én Olcit-ot 1990-ben láttam először, majd egy 1991-es tesztújságban tesztelték, de 1995-ben volt, aki foglalkozott az eladásával Szfváron. Utoljára hosszabban olyan 1998-körül láttam, ma már nagy nagy, ha látok egyet.

Polonez-t egyetlen egyszer láttam nagyon közelről még 1990 körül, de amíg működött a "lengyel-piac", "ukrán-piac" a keleti országrész piacain, meg-megfordult pár, de azok is az 1990-es évek végéig.

2019. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!