Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már munkahelyet nehéz...

Ha már munkahelyet nehéz találni, meg nehéz megélni Magyarországon, miért nem lehet legalább párt könnyen találni?

Figyelt kérdés
Vagy jobb így hogy húzzuk a falakat saját magunk és egymás elé?Nemcsak a politikusok hibája hogy így élünk.Mintha még élveznénk is hogy önthetjük az olajat a tűzre.
2018. nov. 12. 22:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Na nehogy már arról is Magyarország meg a politikusok tehessenek, hogy nem találsz párt magadnak :)
2018. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Párt van bőven, annyi van, hogy felsorolni sem tudjuk.(vicc:)

Azt, hogy élek, egyáltalán nem a politikusok határozzák meg. Szabad ember vagyok - azt teszem, amit jónak látok, azokkal barátkozom, akikkel jónak tartom a barátkozást, a szerelem meg néha-néha lesújt rám, mint a villám - még csak érintőlegesen sem a politika határozza meg.


Az én vezérem bensőmből vezérel!

Emberek, nem vadak -

elmék vagyunk! Szivünk, mig vágyat érlel,

nem kartoték-adat.

(József Attila)

2018. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy a politikusok hibája hogy nem találok párt hanem hogy a mi hibánk hogy egyedül vagyunk és nehéz az életünk.Az emberek szidják a politikusokat,de azt nem veszik észre hogy velük is baj van.
2018. nov. 12. 23:03
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Falak azok könnyen lebonthatók. Nèmi kèpzelőerő is kell hozzá. Aki akar, az talál magának párt...
2018. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy aki akar az talál magának párt,de miért kell annak olyan nehezen mennie?Azt hogy nehéz munkahelyet találni még megértem,hiszen a rendszerváltáskor eladták a gyárainkat,megszűntek munkahelyek,de magányos emberből több van mint betöltetlen állásból.
2018. nov. 12. 23:12
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

nehéz munkahelyet találni? Ember MINDENHOL munkaerő hiány van, már a félszemű púposokért is kapkod a vasút, a boltok, a közintézmények, a mindenki. Akiben kompetencia volt, már nyugatra ment.


Párt sem nehéz találni, ha te vonzó vagy, és nem olyan nyomi, hogy még igy sem találsz munkát. A dolgok nem járnak alanyi jogon, el kell érni őket, mással versenyezve. Ha semmi nem megy, akkor meg talán jobb ha nem gyártasz még pár gyereket is.

2018. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó,azt hogy kapkodnak az emberek után a munkahelyek,majd akkor hiszem el ha látom.Az hogy bemondják az M1 híradóban az nekem kevés.És ha olyan könnyű lenne párt találni nem lenne olyan sok ember egyedül.
2018. nov. 12. 23:20
 8/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl válogatós vagy. Lehet, hogy az első ember, akit meglátsz az utcán, annak kellene a párodnak lennie.
2018. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós viszont sokan mások azok.Egy randin is jónak kell lenni,akár egy állásinterjún.Okosnak,talpraesettnek szépnek kell lenni itt is ott is.Kell a jó szöveg is.A mai világban fontos hogy az ember jól tudjon színészkedni ha meg akar élni vagy ha párt akar magának.
2018. nov. 12. 23:29
 10/25 anonim ***** válasza:

Már elmentem, de visszatértem a szomorú kis kérdésedre...Igen, nehéz embernek lenni, nagyon nehéz. A párválasztás és a pályaválasztás pedig a két legnehezebb dolog az életben - most itt összekapcsoltad. Meg kell próbálni lépésről-lépésre a gondjainkat megoldani. Így túl sok együtt. És közben megtalálni a világ szépségét. Zenében, versben, a legjobb, ha megpróbálod te is kifejezni a gondolataidat, érzéseidet, rajzol, írj, zenélj, táncolj, énekelj.


"Oly szomorú embernek lenni

S szörnyüek az állat-hős igék

S a csillag-szóró éjszakák

Ma sem engedik feledtetni

Az ember Szépbe-szőtt hitét"

[link]

2018. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!