Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW márkaszerviz mennyire húzós?

VW márkaszerviz mennyire húzós?

Figyelt kérdés

Eddig egy 2008as Swiftem volt, ott a markaszervíz egy árban volt egy független számla nélküli szerviznel is. Minden apró dolgot kipofoztak a kocsin, olajcseret beleertve, berohadt kézifék, ekszijcsereken át csapágycserével cak-pak nem hagytam ott 25ezernel többet.


A VW Golf7-et is inkább márkaszervizelnem, de nem tudom milyen árakra számíthatok. Van tapasztalat?


2019. márc. 10. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsebbenyúlós.. Talán a legdrágább , nyílván a luxus autókat kivéve.
2019. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márkaszervizbe az autót csak akkor vigyed ha a saját pénztárcád ellensége vagy. Az ott dolgozó autószerelők rendesen alul vannak fizetve, aki értett az autószereléshez már rég elment máshova, csak a hülyék maradnak ott. Inkább nem sorolom, milyen egyszerű dolgokat képtelenek voltak rendesen megcsinálni az ismerőseimnek a márkaszervizekben. De a pénzt azt elkérték.
2019. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán nem véletlen, hogy Budapesten egy jó csomó VW-re szakosodott független szerviz szépen megél.


Az különösen tetszett, amikor idén nyáron bementem egy (vidéki) VW kereskedésbe, és egy A4-es papír volt kiragasztva az ajtóra:

"Óradíj 7500 ft, Skoda, Volkswagen, Seat javítás esetén 8500".


A szerelőkre még nem hallottam panaszt, de eddig minden VW márkakereskedésben ahol jártam, a munkafelvevő ilyen ügyfélt kapásból letegező (45 vagyok), kioktató hangon beszélő, különösen bunkó stílusú fazon volt - úgy látszik van erre náluk tanfolyam.

(nincs semmi bajom a tegeződéssel, de van az a szituáció, amikor min. megkérdezni illik szerintem).

2019. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia olajcsere és futómű ellenőrzés 200.000 forint volt, igaz céges autó. Én magamnak soha nem vennék VW csoportos autót, és a márkaszervizeket is messzire kerülném bármelyik márkáról van szó mert elképesztő gányolásokat tudnak produkálni.
2019. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sógoromnak a Sharan klímát töltötték fel és másnap már megint nem működött. Kérdeztem tőle hogy nyomás próbázták.

Hát nem és megint elszökött a gáz.

2019. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem VW de nem engedtek le az emelot teljesen így összetörték a kocsim kuszobjet. Azóta markaszervizben a kocsi mellett állok de inkább ne nyúljon szerelő a kocsihoz.
2019. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 200.000? Ez hihetetlennek hangzik. :/
2019. márc. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!