Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnám turbosítani a...

I3LaCkiNMaN kérdése:

Hogy tudnám turbosítani a 2litres Fordomat?

Figyelt kérdés
Van egy Sedan MK2es Ford Focusom 2 litres szívóbenzines motorral ! Én arra gondoltam legelőszőr hogy a gyári 145lóerőt turbó nélkül pumpáljam fel legalább 160ra ! Mivel érhetem el ezt ? Valamint a fenti kérdésre segítséget kérve: arra gondoltam, hogy egy 0.5-1 baros töltőnyomást elérve (egy 1.6 vagy 1.8as benzines kocsiról levéve a turbót átépíteni az enyémbe) mennyi erőt nyerhetek ? Tudom hogy sok mindent át kell alakítani, cserélni de lehetőleg úgy, hogy a motorba ne járjak túl sokat !

2019. márc. 12. 02:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok mind :) csak lássatok nagyot, ha talán, valaki, akárki nézi a YT-on a jó kis autós Vlogot, a sötét repülés vlogját ;-) mêg pár hónap és kész a projekt :)
2019. máj. 20. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!