Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő kőfelverődés ellen?

Szélvédő kőfelverődés ellen?

Figyelt kérdés

nem tudom külföldön hogy van, nem is érdekel,

de MO -on járok az M1, M3, vonalon is elég sokat és az elmúlt 1 évben 3 alkalommal kaptam a szélvédőre kőfelverődést, egyszer olyan szépen hogy már javítani sem lehetett, csere volt ami nem olcsó és nem is tesz jót az autónak...


Kérdésem az lenne, nincs erre valami törvényes megoldás hogy hogyan lehetne a szélvédőt jobban megóvni? spéci fólia vagy akármi?


2019. márc. 12. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
egy megoldás van, a neve casco.
2019. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a casco nem fizeti javítás esetén az egészet, csak csere esetén
2019. márc. 12. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor cseréld, ne javítsd, logikus. Majd ha elreped nagyon, kicseréled.
2019. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a csere meg nyilván nem tesz jót

sem a tömítéseknek,

szigeteléseknek, sem a

szerkezeti integritásának és esélyes hogy ha valamit nem raknak megfelelően vissza csak több lesz a zörgő rész az autóban


környezetvédelem nem különösebben érdekel, de akár ezt is be lehetne venni a listába miért jobb minél kevesebb alkalommal cserélni a szélvédő üvegét...


szó mi szó a szélvédő cserélgetése rengeteg hátránnyal jár, ezért is kérdeztem alternatív lehetőségeket.

2019. márc. 13. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!