Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport kipufogódobot ha kitömöm...

Nylonx kérdése:

Sport kipufogódobot ha kitömöm kőzetgyapottal, hogy megy át a füst? Motor Etz 125.

Figyelt kérdés
Csak a kát csőlyukat hagytam ki meg hogy közöttük legyen átjárás. Jól csináltam vagy kellene hagyni valami cirkulációs teret az egész dobban?Én hülye vagyok hozzá, de szigetelés nélkül hangos.

2019. márc. 12. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ne zárd le túlságosan. Legyenek ugye benne átjárók. Összerakod aztán kipróbálod hogy milyen, tetszik e a hangja meg hogy hogy megy, lefogja e. Ha lefogja akkor kell belőle kiszedni. Vagy úgy is pár ezer km múlva nem lesz benne már semmi belőle.

Én 600-as sportmotorra csináltam kipufogót, azt tömtem ki vele. Nem tudom hány kmt bírt, de nem sokat. Utána tamadt egy rossz ötlet. Raktam bele hungarocelt. Az szerintem első úton kiégett. Aztán raktam bele saválló forgácsot. Az nem tűnik el belőle. Csak vigyázni kell vele hogy motorféknék nehogy visszaszívja. Enyém nem tudja visszaszívni mert egy apró lyukacsos háló van, és apró forgácsot nem raktam bele. Csak szálas forgácsot.

2019. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,ez hasznos volt. Na majd holnap kipróbálom. Nem tömtem hanem ez kemény faragható. Bejön a cső addig van másik lyukon megint elkezdődik a cső onnan ismét szigeteltem. A pár centis szakaszon teljes keresztmetszetben semmi szigetelés nincs a lyukaknál. Az az igazság hogy ezzel vettem , de adták hozzá a gyárit is ,amit azért raktam fel hogy átmenjen a vizsgán. Rajta maradt de rettenetesen tele van,90 -ig gyorsan felmegy de ennyi. van súlya is ,majd ki kellene égetni. Most nincs kedvem. Megnézem ezzel de majd az eredetit akarom mert úgy az igazi nekem.Még a levegőszűrőt is megnézem.
2019. márc. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!