Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy lenne egy ilyen motor?

Nagy lenne egy ilyen motor?

Figyelt kérdés
23 éves, 173cm és 60kg vagyok, szóval kisebb termetű. Szeretnék simson után egy kawasaki klx 250ccm endurot venni. Az a kérdésem hogy mennyire lenne nekem veszélyes egy ilyen motort venni? Ledobna sokszor, vsgy mi? Olvastam, hogy ezek elvileg kicsit levannak fojtva, és elvileg kezdő motorosoknak elég, de akkor sem tudom. Elég ovatos vagyok, szóval én nem akarok egykerekezéssel meg ilyenekkel kezdeni, hanem fokozatosan lassan megszokni a gépet. Egy egy 4t motor, elég uj kivitel, és kb 1M-ft. Ha valakinek van ilyen motorja az irjon, vagy olyan akinek hasonló nagy motorja van. Esetleg ha olyan, aki simson után váltott.
2019. márc. 15. 06:43
 1/1 anonim ***** válasza:
AZt csak te neked kell tudni hogy mennyire lenne neked veszélyes.
2019. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!