Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak: Volkswagen Golf...

Első autónak: Volkswagen Golf 1.9 SDI? Mennyire reális az ára?

Figyelt kérdés
1999-es.150 ezer km van benne (ténylegesen). Sötét üvegfólia van rajta hátul, oldalt. Eredeti disztárcsa. Rozsdamentes az egész kocsi. Új akkumulátor, olajcsere, hűtőfolyadék csere. Új kuplung. Tényleg nagyon jó állapotban van kívül-belül. Tökéletes váltó. Csak kavics felverődés miatt vannak apróbb hibák a festésen. Magánembertől venném. Anyagi okból kényszerül eladni. Viszont 1 millió forintot kér érte. Mennyire reális ez?

2019. márc. 18. 09:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
+Manuális légkondi +külön nyári,téli gumik kiváló állapotba. Alváz rozsdaelleni védelemmel ellátva. 10 évre tervezem még használni kb.
2019. márc. 18. 09:32
 2/11 anonim ***** válasza:
1 milliót... a röhögéstől fetrengenék
2019. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neten megnéztem, 400e-től 1,5 miliőig van választék.
2019. márc. 18. 09:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha anyagi okokbol adna nem egy misit kerne a 20 eves penztemetoert
2019. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne pénztemető? Rengeteg eladó alkatrész van és nem drágább mint pl egy Opelba. (hitel gond miatt kénytelen eladni, de azért nem holnapra kell neki a pénz)
2019. márc. 18. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Két gondolat. Annyira patika, hogy 150.000 km alatt megevett a kuplungot, ez nem normális. Másrészt 1 milliót adni egy SDI-ért hülyeség. Ennyi pénzből kapsz fiatalabb, jobb autót is.
2019. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég kevés van benne és új kuplung...vajon,hogy volt az az autó használva?? Olaj és hűtőfolyadék csere...most ezért ugye nem kell tapsolni egy 20 éves autónál? Remélhetőleg többek között azért az olaj és a szűrő is rendszeresen volt benne cserélve. Mondjuk ha én megvenném akkor többek között alapból újra lenne cserélve az olaj a szűrőkkel együtt meg úgy még jó pár dolog.
2019. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Karosszéria lakatos a tulaj ért hozzá. Nagyon precíz, maximalista ezen a téren. 8 ezer km után cserél mindig olaját stb... Nem tagadom világ életembe Golf IV-est akartam. De azért nem mindenáron. Nehéz dönteni. Tény régi autó már, de kiváló állapotban. Viszonylag olcsón fentartható. 5 l-es fogyasztás. Tudtommal nincs szériahibája. Viszont a márka miatt is kicsit drágább, ezt tudom. Sok a fanatikus. Rengeteget látni belőle, eladó is sok van, de a többség állapota már nem az igazi.
2019. márc. 18. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Most el akarod adni vagy megvenni?? Csak mert annyira fényezed mintha te akarnád eladni....neked teljesen mind1,hogy ki mit ír,hiszen full patent az autó.Neten már azt is megnézted,hogy közép árba van (ennyiért én akkor se venném meg,mondjuk 20 éves autót se amivel még 10 évre tervezek) De akkor hajrá és vedd meg!
2019. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha mindegy lenne, nem kérdezném. Nem tudok dönteni, mert az eszem azt mondja, hogy keressek mást. De mégis ilyen kicsira vágyom. Dilemma.
2019. márc. 18. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!