Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakit már büntettek itt meg...

Valakit már büntettek itt meg megállásért? Mire számítsak? Budapesti forgalmas hely, részletek lenn.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete a Baross utca/körút találkozásánál a trolibusz megállójában ki szerettem volna tenni egy ismerősömet. Mivel épp jött a busz, ezért a megálló elé gurultam, vészvillogót kapcsoltam, és max fél percig álltam, míg kiszállt az utas. Mire zöldre váltott volna a lámpa, én már ott várakoztam a sorban, tehát a trolit sem tartottam fel.

Ma jártam arra, és észrevettem, hogy a megálló után először egy várakozni tilos tábla kiegészítővel, aztán egy megállni és várakozni tilos tábla van...

Persze nem messze a sarkon van a kamera is. Volt, akinek küldték utólag a büntit?

Ne bánjatok velem durván, pár hónapja van jogsim, de azért igyekszem!



2019. márc. 19. 19:08
 1/5 anonim válasza:

Szerintem így utolag nem küldik ki.

Engem megvárt a rendör a helyszinen, uyghogy mindjárt irta is a csekket 10.000 ről.

Drága cigi volt.

2019. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh, sajnálom... :( De köszi a bíztatást, ment a + :)
2019. márc. 19. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamera azért azt nem tudja eldönteni hogy ott a te megállásod az szabályos volt e vagy sem, ilyenkor a parkoló ellenőrök szoktak büntetni, a kamera nem.
2019. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, de azt látja,hogy valaki épp kiszáll... :)
2019. márc. 20. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A bűntetőkamera odébb, nem hinném, hogy rálát plusz ahogy írták, nem ennyire intelligens.

A közbiztonsági célú közteres térfigyelő kamera nem bánt.

2019. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!