Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy hallottam, hogy 3 megbukot...

Úgy hallottam, hogy 3 megbukott KRESZ vizsga után IQ tesztre kell menned, ez igaz?

Figyelt kérdés

#KRESZ #IQ teszt #3 megbukás
2019. márc. 20. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Régen volt olyan, hogy az 5. gyakorlati bukás után kell alkalmassági vizsgálat. Nem tudom olyan még van-e.
2019. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

NEM!

Én 3.-ra mentem át, de amúgy 5. bukás után kell.

2019. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem az intelligencián múlik a dolog, mert nagy a tárgyi tudásod még ugyan úgy lehetsz egy pszichopata az úton. 9 hónapja van a felhasználónak megcsinálni a kreszt, utána újra tanfolyamon kell részt venni. :)


Iq teszt kérdésem anno : ki volt az utolsó Árpád házi király... egyből : III. András, és 1301-ben halt meg..

2019. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Folytatom, szóval, hogy ezt tudtam sokat elárúltam, és még véletlenűl sem nézek be egy macisajtot.... de, benézhetek.... mint mindenki, még a részecskegyorsító fizikusa is benézhet.
2019. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2019. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
epic facepalm
2019. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valóban nincs ilyen, de akinek a KRESZ vizsgán sikerül háromszor megbukni, az gondolkodjon el, hogy a forgalmi vizsgán mire számíthat azzal a tudással...

KRESZ vizsgán egy perces gondolkodási idő, és 10 hibapont lehetőség van, a forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértésért buktatnak, és idő sincs gondolkodni, a szabályt egyszerűen tudni kell.

Forgalmi vizsgán nem is lehet következmények nélkül korlátlan számban ismételgetni, kísérletezni, hogy egyszer majd csak sikerül... 4 bukás után két vizsgabiztos ül az autóban, 5 bukás után pedig PÁV-ra kell menni (nem IQ teszt, de képesség vizsgálat)

2019. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Ezeket honnan veszitek? :D szenzációs
2019. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert ez így van utolsó. Attól hogy nem tudsz róla, még ez van. :)

Az 5. forgalmi (!) bukás után alkalmassági vizsgálat van.

Úgyhogy kösd fel a gatyád...

2019. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!