Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara 2. 0 16v (2001)?...

Citroen Xsara 2. 0 16v (2001)? Mit érdemes tudni a típusról, első autónak ajánlott?

Figyelt kérdés
18 éves fiamnak keresek autót,teljesen rám bízta,azzal a kitétellel hogy Swiftet nem szeretne,és inkább valami kicsit sportosabb kinézetű járgánynak örülne,valami spoileres ferdehátúnak.Találtam egy kinézetre tetszetős Citroent,lekérdeztem,minden rendben van vele.Utánajártam a típushibáknak is,a hátsó híd hiba kissé elvette a kedvem ugyan,de mivel nagyon jó áron van az autó,még akár ennek a javítása is beleférne.A kérdésem az lenne mit érdemes még tudni erről a típusról?Esetleg személyes tapasztalatok?Már több száz autót végigbogarásztam de nem nagyon találok olyat ami jó lenne (csak az autóra szánt keret amúgy 600.000 Ft,kitételeim ami alapján főleg szelektálok: ne legyen harminc akárhány ex tulaj,ne legyen külföldi,ne legyen totálkárból összepofozott,ne holnapután járjon le a műszakija).
2019. márc. 21. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
2 xsarank volt 1.4i, ami igen jo, hogy egyik sem rohadt, a hatso hidat inkabb vegyel ujat mert a felujitott sokat nem bir. Megis rohadas rozsdat fedeznel fel rajta akkor törve volt. Ahoz kepest kenyelmes a 2l akkor meg menni is fog. Sok bajuk nem volt, az ajtoban a drotok megtörtek es taviranyitos nyitas nem működik nem erdemes megjavitatni mivel ujra előjön a hiba az anyosüles felőli ajton nyithato zarhato az egesz manualisan.
2019. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz kocsi, de első kocsinak elég az 1,6-os is. Nézd meg a Bravakat is.
2019. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!