Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy döntenének a helyemben?

Hogy döntenének a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy 1.3 86 Lovas Corolla E11 autóm van, nagyon megkímélt, kevés km-s. A kora ellenére sincs semmi baja, de mivel nyaranta hosszabb utakra is megyek, jó lenne, ha az autóba lenne klíma. Filóztam azon, hogy eladom az autót, s veszek egy 6 hengeres E46-ot, de többen lebeszéltek róla, tapasztalatokat gyűjtve én is lemondtam róla. Aztán gondolkozok, hogy veszek még egy autót egy klímás kevés km-s szép állapotú Swiftet mondjuk 400k-ért, s probléma megoldva. Talán még a 2 autóval is jobban kijönnék, mint egy, de problémás prémiummal. A Toyotába is rakathatnék klímát, de az olyan macerás lenne, egyszerűbb talán egy második autó. Szerintetek?

2019. márc. 23. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Helye nincs ott. Futesbox csere, tuzfal alakitas, esetleg homlokfal csere a dupla ventillator miatt.
2019. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Inkább egy rendes utazó autót vennék hosszabb utakra nyárra, (vagy hobbi célra), és a Corolla maradna másiknak, ennyi. Én így vagyok, és a fent említett e46 ot vettem ilyen hosszabb útakra/nyaralni stb igaz diesel-el(mivel csak nagyobb utakra van használva) és nem bántam meg, nyüstölni hétköznapokra jó a Corolla, és hosszabb utakra az e46. Néha kell egy futóműszilent, vagy kardán tartó, esetleg egy lengőkar ( 1-2 évben egy db mert nem megy egyszerre szét mind) igy hogy néha néha van hiba és mellette van futkárózós autó szerintem az e46 simán jó lehet, nekem van és pont én is sok rossz tapasztaltot hallottam, és lebeszélést, és most látom, hogy olyanok véleményét halottam akik mégcsak nem is ültek e46-ban vagy BMW-ben.
2019. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!