Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósként érdekel ha egy...

Autósként érdekel ha egy motoros vált ez normális? 23/L

Figyelt kérdés

Páréve van egy kis rózsaszín toyota yarisom 1999-es, + volt egy 50ccm robogóm de azt pénzszerzés miatt el kellett adnom.:/ Szóval a sztori a következő: mikor állok a pirosnál és egy motoros elindul mellettem, akkor mindig félszemmel figyelem a lábát (természetesen mindig nagyon ottvagyok fejben, szóval biztonsagosan kozlekedek meg mielott valaki ezzel jönne!!!) , és mikor mozdul egyet le fele akkor tudom hogy váltott sebességet és az olyankor olyan jó érzés nekem.!☺️ Egyszer megkérdeztem egy motoros pasit hogy ő hogyan és mikor vált és aztmondta így ni, és ugyanazt csinálta amit a többi szokott. Az én autóm is manuális és szoktam váltogatni vele jó sokat, pl 70 fölött már 5-ös meg ilyesmi. Egyszer kipróbáltam egy quadot és az is váltós volt szóval onnan tudom hogy mit csinálnak a motorosok.😉😌


Szóval szerintetek ez okés?



2019. márc. 24. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha ez tesz téged boldoggá, hogy figyeled, ahogy vált egy motoros, akkor tedd! :) Jogod van, hozzá, nem ártasz vele senkinek.

Háromszor elolvastam a kérdést, de nem igazán derült ki számomra, hogy mit szeretnél tudni. Mindenki azt néz, amit akar.

2019. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oké.:) Természetesen nem veszelyeztetek senkit, a kozlekedes nem jatek:D


Tovabbiakban írhatnak olyan motorosok akik szoktak váltani.

2019. márc. 24. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez de aranyos :D
2019. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
:D Ez valami fétis? Már 80-as évek közepe óta motorozom, mindig váltós motorjaim voltak, így nekem a váltás épp annyira természetes motoron, mint autóban. Igazából én se értem a kérdést. Az okés e, hogy nézed a motorosokat váltás közben? Nézd, ha neked ez jól esik. Majd figyelem a rózsaszín Yaris-os lányokat, és váltogatok mellettük.
2019. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2019. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De cuki vagy. Ha eljössz hozzám, annyit váltok, amennyit csak akarsz.:)
2019. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak ennél sokkal betegebb fétisek. Te még viszonylag normálisnak számítasz.
2019. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:

Motoros vagyok és szoktam váltani. Néha még felfelé kuplung nélkül is bár kuplunggal jobban szeretek.

Így jó? :)

2019. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehezen érthető a kérdés, szóval sebváltás fétised van. vezetés közben azért kicsit necces, mert mi van, ha egyszer annyira belelovallod magad, hogy elfelejtesz a vezetésre figyelni. Pont ilyen miatt is volt probléma, hogy bikinis csajok voltak a reklámokon az út mellett.
2019. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jól érzem, hogy szeretnél motorozni ? :P

Legalábbis egy kicsit ? :D

Jót tenne az biztos.


Amúgy mik jönnek be ?

Chopper, Cross, Gyorsasági ?

2019. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!