Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy 3 óra vezetés...

Normális, hogy 3 óra vezetés után nem tudom még folyamatosan ugyanannyira nyomni a kuplungot/gázt?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy az oktató mindig bele-bele nyoma kuplungba, gázba, mert nem igazán tudom úgy tartani huzamosabb ideig. A másik Pl. a múltkor meg akartunk fordulni, tolattam, de nem jól kezeltem a kuplungot, nem tudtam annyira benyomva tartani, amennyire kéne és nagyon gyorsan mentünk, neki pedig egy nagyot bele kellett fékezni.Illetve ti hogy indultok el, mert velem azt is gyakoroltatta, hogy először keressem meg a 2 ezres fordulatot (mondanom sem kell, hogy mindig vagy sokat nyomok, pl. 3 ezerig, vagy keveset), és utána kezdjek el a kuplunggal játszani.

2019. márc. 21. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2019. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

3 óra vezetés után még azt sem tudtam hol vagyok.

30 óra vezetés után sem tudtam igazán kezelni a pedálokat.

3 hónap valós vezetés után már viszonylag finoman tudom kezelni a pedálokat, akár féket akár gázt-kuplungot.

2019. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!