Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utazóautó 2.5 millió forintért?

Utazóautó 2.5 millió forintért?

Figyelt kérdés
Elég sokat kell a közeljövőben autópályán mennem a munkám miatt, a kis Yarisom megbízható bár, de nagyon kis kezdetleges autó. Dízelt nem akarok, nem kell se a turbó, se a ketttőstömegû, se a részecskeszűrő. Vagy pár éves benzinesekbe is megtalálhatók? Japánokkal szemezgetek, pl Mazda 6, Avensis, Verso, Accord, stb. 21/F
2019. márc. 25. 02:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Minél csendesebb legyen 130-nál, ez is szempont.
2019. márc. 25. 02:44
 2/13 anonim ***** válasza:

7. gen Accord-ból már kifoghatsz nagyon jó állapotút ennyiért.

Országúton kb. 7 literrel elmegy, de mégis kényelmes, csendes és megbízható. De ha odalépsz neki, akkor megindul.

2019. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nagyot szívni akkor Accord.
2019. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Avensis is jo auto.

Ismerosi korben mondjuk dizelek vannak az egyiknek a turboval volt is gond. O is ugyanigy 2.5 millio korul vette par honapja.

En egy jo benzines avensist mondanek. Nagy, tagas,eros,csendes bar ha taposod igencsak szomjas tud lenni mint minden auto

2019. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a benzinesek többsége is turbós és van benne kettőstömegű...

Erre a használatra pedig pont a dízel lenne az ideális. Ha egyedül utazol, akkor én egy 2.0 CRTDI Golf VI-ot vennék

2019. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne megnézd ilyen használatra a Passatokat, Golfokat, akármennyire is nem szeretnél ilyet. Japánok közül kizárólag az Accordot tudnám elképzelni magamnak, de azt se nagyon.
2019. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is Accordot néznék, viszonylag nagyobb szívómotor van benn, az már teljesen jó utazónak. Szívóbenzinben talán ez a legjobb megoldás.

Amúgy igen, pár éves benzinesekben is van már minden. A részecskeszűrőt viszont csak az új euro szabványban tették kötelezővé benzinesben is, idéntől kb. Nekem 2 ezres turbóbenzin van, kettőstömegű, turbó, minden van. :D Cserében nagyon jól megy. A Mazda csinál még szívómotort, asszem a 2.2-es, vagy 2.3, nem tudom pontosan.

2019. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
írja, hogy dízel ne legyen, meg utazóautó. Erre dízel Golf az ajánlat. Gratula. Vegyél valami japánt, benzinmotorral.
2019. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem szeretne dízelt, de miért nem? Főleg, hogy számára az lenne a legideálisabb. Amúgy bármilyen hihetetlen, Passatból és Golfból is van benzines, pl az 1.4 TSI kimondottan megbízható, legalábbis a 122 lovas.
2019. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a dízelt nem tudja elszámolni a munkaút esetén a kérdező.

Ettől függetlenül a "Dízelt nem akarok, nem kell se a turbó, se a ketttőstömegû, se a részecskeszűrő." kijelentés alapján én arra következtetek, hogy a kérdezőre hatottak a manapság elterjedt mantrák és nem gondolt bele, hogy ezek némelyike vagy mindegyike mellett is lehet gazdaságos az adott gépkocsi.

Tehát jó lenne az okokat is ismerni, hogy miért egyik és miért nem a másik.

2019. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!