Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem féltek, hogy meghaltok,...

Nem féltek, hogy meghaltok, ha vezettek? Mert minden alkalommal ha beültök egy autóba/motorba az életeteket kockáztatjátok.

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy rendelkezem B kategóriás jogosítvánnyal, de mióta levizsgáztam 3-szor vezettem csak néhány km-t városban. Viszont most végignéztem egy videót.


[link]


Ez a videó viszont annyira lesokkolt, hogy valószínűleg soha többet nem ülök autóba (motorra meg pláne nem).


Persze lehet mondani, hogy gyalogosként is veszélyben vagy az utcán, de azért lássuk be gyalogosként jóval kisebb az esélyed, hogy meghalj az utcán (ha betartod a kreszt-t), mint egy járműben.


Hiába vezetsz óvatosan és jól. Vannak mások akik nem. Ezért nagyon nagy esélye van bármikor, hogy halálos balesetet szenvedj.


2019. márc. 28. 02:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretek fedélzeti kamera felvételeket nézni, akár balesetekről is, mert sok ilyen után nem ér meglepetésként, ha valami váratlan történik az úton előttem/mellettem. Vezetéstechnikai tréningre is azért mentem és megyek még, hogy élesben már gyakorlottan reagáljak a veszélyhelyzetekre. Amikből eddig a majd két évnyi vezetésem alatt összesen kettő kevésbé komoly jutott, szóval élesben nem sok "gyakorlási lehetősége" van az embernek.

Szóval ha én vezetek, akkor nem félek, de akad olyan családtag, aki mellé, ha lehet sosem ülök be, mert kapkodva és eszetlenül vezet.

2019. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdező!

Este amikor lefekszel nem szoktál félni?

Sokkal nagyobb veszélyben vagy, ugyanis a statisztikák szerint az emberek több mint 90%-a ágyban hal meg.


Ehhez képest az autós/motoros balesetekben történő elhalálozások száma elenyésző.

2019. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
De most gondolt àtt. Mind meghalunk előbb utóbb . Nem tök mindegy mikor?
2019. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!