Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » McBízhatóság tekintetében...

McBízhatóság tekintetében mely "maxi-méretű" furgon ajánlott öt-hét évesen? Sprinter, Iveco, Krafter, más modellek?

Figyelt kérdés

Tényleg az lenne a fontos, hogy (amennyire lehetséges) ne álljon meg az út szélén egy-egy 4000 km-es túra során.


Más baja előjöhet, de nem szeretnék lerobbanva trélerekre várni... Utazások során nem valami kellemes...


2019. márc. 28. 16:25
 1/5 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Amelyiket karban tartotta a gazdája. Legjobb, ha olyan kisvállalkozás volt a tulaja, aminek ez volt az egyetlen járműve és lehetőleg nem erdő- mezőgazdasággal, építőiparral vagy hasonlóval foglalkoztak. Technikára a VW-Merci páros kicsit gagyibb, mint a többi, de a Transit, Iveco Daily, Ducato, stb. nagyjából mind azonos színvonalt képvisel.
2019. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sprinter, Iveco, Transit elsősorban.
2019. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy a súly, és gyakran jársz vele túlsúlyosan akkoor Iveco Daily. Mondjuk szerintem minden szempontból Iveco. Nekem is az van, rakva a belseje 3 tnnával, plusz a 9 méteres tréler utána szintén rakva, és röhögve elviszi.


Volt hogy Sprintert is megraktam így, de az érezhetően gyengébb volt, és nem bírt haladni. Pedig ugyan ugy 3000 köbcentis volt.

2019. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De megbízható is öt évesen használtan?


Akár (valamivel) jobban, mint a legújabb Krafter, vagy Sprinter?

2019. ápr. 3. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát most ez olyan dolog hogy van aki 2 évet lealjazza, meg van aki 10 évig elhajtja gond nélkül. Nekem pl 6 évesen megvolt benne az 1 millió futott km. És még hajtottam utánna 2 évig. Költöttem rá, mert rengeteget futott, de megérte rákölteni, mert nem volt vele gond, csak ami a sok km miatt jelentkezett.
2019. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!