Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT vagy Toyota Celica?

Audi TT vagy Toyota Celica?

Figyelt kérdés

Mind a két verda nagyon tetszik.

Csak például nem tudom, mennyire kapni ezekhez alkatrészt.

Kíváncsi volnék a tipushibákra is, mindkét autónál, ha egyáltalán vannak.

Audi TT-ből például nem láttam még rozsdásat, de Celicából már igen. Az audi karosszériája jobb kezelést kaphatott gondolom.

Véleményem szerint, közel egy kategória a 2 verda, nem tudok dönteni a kettő közül.


Várom a véleményeket, tanácsokat stb.

Előre is köszönöm!!!



2019. márc. 28. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
TT, de nem az első széria!
2019. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:

Mindkettő tipikus boyracer hülyegyerek autó,ugyhogy a helyedben nagyon megnézném mit veszek!

En mondjuk celicat vennek de csakis a 7.generaciosat csakis a 192lovas motorral

2019. márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Audi okosabb választás. Nagyon egyedi forma, jó korrózióvédelem (a japán autóknak ez a halála), jó alkatrészellátottság (sok alkatrész a Golffal is egyezik). Maga az autó is jó minőségű, a beltere olyan mint egy bunker, igazi Audis minőség, ez már a legelső szériás TT-ben is érződik. Az 1.8 turbó motort az Audiból mindenki dicséri, de azért nem árt óvatosnak lenni, én már több problémásat is láttam.
2019. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik Celica? Nem rohad az sem, ha rendben van tartva, de az Audi motorja sokkal erőteljesebb, jobb. A Celica7.gen TS motorja sem egy nagy etwas, a nagy teljesítménye extrém magas fordulaton érezhető. Szereti enni az olajat sok esetben. Én az 1.gen. TT-t venném.
2019. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mercedes slk 200 is tetszik.
2019. márc. 30. 08:53
 6/7 anonim válasza:
Ha celica veszel mindenképpen 2003 évjárat felett. Vagyis facelift utánit. Facelift előtti egy motorhiba miatt eszik az olajat. Nekem egy 2001 es celicam van 143 Lovas de teljesen megvagyok vele elégedve. Nagyon minimális rozsda van a sárvédőn. Olajfogyasztasa 1500km/ 0.5-1 l olaj persze ez függ attól is hogy hogy mész az autóval...
2019. márc. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyértelműen a TT. Egyikkel sincs tapasztalatom, de külseje alapján Audi, meg hát alkatrészeket minden Audi-ba könnyen találni.
2019. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!