Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó a Smoke & Charm?

Mire jó a Smoke & Charm?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt, hogy menő ha füstöl, kormol a TDI? Most néztem, hogy külön FB csopotjuk is van. Szánalom... Ennyi erővel, ha valakinek szétrohadt az autója az is menő? hozunk létre szétrohadt autók FB csoportot? Kenegessük savval a bódét?


Szóval tudna valaki egy normális indokot mondani, hogy mire jó, ha kormol a diesel?



2019. márc. 29. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Na, ezt én se értem... Dízel autóm van nekem is és pontosan tudom, hogy miért imádják sokan. De az enyém pl Euro6-os. Azt én sem értem mért jó, ha okádja a kormot egy autó. Kifejezetten cikinek érezném, ha füstcsíkot húzna maga mögött az autóm.
2019. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
mert idiotak, nincs ra konkret indok, szimplan baj van nekik fejben.
2019. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Őket a tudoszanatorium és a belső levegő keringtetes kapcsoló gyártója szponzorálja.
2019. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Passz, de már rég lecsengett. Amúgy meg ha egy dízel kormol annyit jelent, hogy fölös üzemanyag kerül a motorba, és az korom formájában távozik, nem lesz belőle hasznos energia, magyarul simán büszkék arra, hogy pazarolják a gázolajat, pénzüket stb.

Szerencsére egyébként pár éve már lecsengett a dolog.

2019. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ebben kár logikát keresni, mert az nincs benne.
2019. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Túl van lihegve ez a téma. Senki sem szereti a nagy füstöt, igazából a FB csoport is csak egy vicc, inkább a tuningról szól az egész, aminek kellemetlen velejárója a füst.
2019. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
1.9 TDI-m van chipelve, rá lett húzva 30% és nem húzza a fekete csíkot maga után. Dízel főleg a fogyasztása és a nyomatéka miatt népszerű, de csak a boyracerek hülyesége miatt van rosszul megítélve a dízelautózás. Ha rendesen meg van csinálva és van rá írva egy program akkor nem fog kormolni. Maga a Smoke & Charm egy klub amiben kormothúzó roncsok tulajai mérik össze a farkuk méretét. Minél hosszabb koromcsík, minél nagyobb koromfelhő annál nagyob csávó vagy köztük, mégegyszer leírom, köztük. Egy fejben tiszta ember nem akar ilyen autót. Nem kell velük foglalkozni, mindenkinek van valami hobbija. Ha valaki a koromtól lesz boldog..
2019. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra jó, hogy uszítson, megosszon embereket, birtokukban lévő autóik alapján.
2019. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!