Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom kikapcsolni örökre...

Hogy tudom kikapcsolni örökre a start/stop rendszert BMW-ben?

Figyelt kérdés
E90-ben
2019. ápr. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy kikapcsolni a start - stop rendszert????


Kulccsal szeretnéd indítani a kocsit???

2019. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könnyen megoldható, de szervízbe kell vinni, ott tudják szoftveresen megoldani. Amúgy meg egyáltalán nem nagy dolog megnyomni induláskor, hogy ne állítsa le az autót minden kereszteződésnél, bizonyos esetekben pedig hasznos is lehet, például vasúti átkelőnél, hosszú piros lámpánál.
2019. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes chiptuningos kiírja az agyából, márkaszervízbe ezzel hiába viszed, ők nem csinálhatják ezt meg.
2019. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos zavaró tud lenni, sokszor elfelejtem kikapcsolni, és kellemetlen, ha megállok egy forgalmas kereszteződésnél, épp ki akarok vágódni valaki elé, erre még azt várom hogy inít a motor.
2019. ápr. 3. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Automataváltós?
2019. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Becxy válasza:

Ha szeretnéd kikapcsolni, vedd fel velem a kapcsolatot privát üzenetben.


Kikapcsolás után úgy fog működni, hogy megjegyzi az utoljára használt állapotot. Vagyis ha kikapcsolod 1x, utána minden indításnál kikapcsolt állapotban lesz, ha visszakapcsolod akkor a következő indításoknál is be lesz kapcsolva.

2019. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!