Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerviz látogatás után nem...

Szerviz látogatás után nem találom az autós töltőmet a kocsiban. Vajon van értelme felhívni a szervizt, hogy nem maradt-e ott?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Van értelme, hátha, de általában le szokták tagadni. Köztudott, hogy autószerelők szeretnek elcsórni kisebb dolgokat az autóból, ezért érdemes mindig üresen átadni az autót vagy írjatok papírt róla, amin tételesen rajta van, hogy mik voltak az autóban.
2019. ápr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valószínűleg bebuktad.
2019. ápr. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Köztudott hogy an.ád is nyúl le dolgokat...
2019. ápr. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egy telefont megér.

ha nem kerül elő akkor legközelebb más szervízt keresel.

2019. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 veterán vas ***** válasza:
35%

Mi a bánatnak kell egy szervizbe bevinni az akkutöltőt?

Egyáltalán mi értelme van az autóban tartani, miután csak 220V-os hálózatról üzemel? :O

2019. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul fogalmaztam. Autós telefon töltő.
2019. ápr. 3. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
igazából mindegy is, nekem is van egy akkus stekklámpa, bikakábel, vontatókötél, meg sok egyéb szar a csomagtartóban, a fedélzeti kamerát meg a telefontartót sem szerelem ki azért mert szervizbe megy a kocsi...
2019. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig csak márkaszervizbe vittem a kocsit és sosem szoktam kipakolni belőle. Pedig a gyári tartozékokon túl benne van egy villáskulcs készlet, csavarhúzók, hűtőfolyadék, ablakmosó, tartalék olaj, a telefontöltő kábelem, a mellények...

Amikor elhozom az autót, ezekre azért még ott ránézek, hogy megvannak e.

2019. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni telefonon! Sokszor előfordul, hogy a munka miatt ki kell pakolni az autóból, aztán meg ott marad valami és nem tudják melyik autóban volt. Ha letagadják, akkor vagy felejtős a szerviz vagy szólsz a tulajnak, hogy valamelyik melósa szajrézik.
2019. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!