Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert a szerelő, mit csináljak?

Baranyai Máté András kérdése:

Átvert a szerelő, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a következő a helyzet. Egyik pesti haverom megtörte a kocsiját, megvettem tőle jellegtelen összegért az autót, cserébe felajánlotta, hogy egy ismerőse megcsinálja az autót, mert már alapból nála volt lent a kocsi Nyíregyházán. 200000-t mondott az egészre anyagköltséggel együtt. 8 hónapja van nála az autó, azóta azt hallgatom, hogy jövőhétre kész, jövőhétre kész. 133000 ezret már átutaltam neki, de most azt mondja az az anyagköltség és 200000 még a munkadíj, viszont a kábelezést meg a műszerfalpárna cserét nem csinálta meg. Holnap megyek le trélerrel az autóért de nem tudom mit csináljak, ha szarakodni fog. Nem ebben egyeztünk meg és az autót sem csinálta meg, úgyhogy fizetni így már nem szeretnék.

2019. ápr. 7. 10:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elhoztam az autót és nem fizettem semmit érte. Kb amiket leküldtem alkatrészeket hozzá sem nyúlt. Mondta 240 a munkadíj... Úgyhogy megy másik szerelőhöz :) köszi azért
2019. ápr. 9. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!