Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7es golfban a start stop...

Leander0101 kérdése:

7es golfban a start stop rendszert ki lehet véglegesen kapcsolni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szoftveresen max
2019. ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ki lehet kapcsolni, VCP interfész és program kell hozzá.

Illetve egy kiegészítő memória modullal megoldható, hogy aktív maradjon, de megjegyezze az autó a legutolsó állípotot, azaz kikacsolva vagy bekapcsolva marad a gombbal vezérelve.

Forrás:

[link]

2019. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet, VW lévén sokan értenek hozzá. De a Golfban nagyon okosan működik a rendszer (ritkán állít le), úgyhogy én nem iktatnám ki. Én is a 6-os Golfban nagyon féltem tőle, hogy állandóan lelövi majd a motort, de nagyon meglepődtem, hogy milyen okosan működik, lassan ki sem kapcsolom induláskor. Csak dugóban araszolásnál lehet zavaró, de egy egyszerű gombnyomással azonnal kiiktatható ilyenkor, és akkor nem lövi le a motort 5 másodpercenként.
2019. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!