Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen miért nem olvaszt...

A Volkswagen miért nem olvasztja be a leányvállalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon sok autó futna VW márkanév alatt, az Audi Porsche Bugatti mondjuk maradna, de a többi simán lehetne VW. Nagyon szeles lenne a palettajuk. Az Octavia pl nem Skoda Octavia hanem VW Octavia lenne.

2019. ápr. 14. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

A V8- al hadilábon állnak már két éve... megszűnik- nem szűnik meg, megszűnik- nem szűnik meg.

Sajnos sokáig nem látszik biztosnak ez sem, sosem volt nagy darabszámban gyártott, de ott is egyre kevesebb kell sajnos.

Egy két év és annak is vége.

A V10- el annyira nen vagyok képbe, az tényleg kisszéria, az csak a Lambo, meg talán az R8- ba megy, de szerintem rántja magával a v8, h megszűnik.

A V6- otto az most megy, de a dieseleknek sajnos nagyon kifele áll a léc, pedig a dieselt megmentő technológiát a ACCC- vel elvileg feltalálták, a bosch és a dieselipari alkatrészgyáró szereplői a piacnak ezzel hatalmasat buknak, talán vsn esély mév a diesel visszatéréséte, én reménykedek. De jelenleg a politika és a sok hazudozás, balhé és amerika is húzza nagyon az ágat...

2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, persze nem azt mondom h nagyon nagy szarban van a konszern, de h nem jó irányba tartanak a dolgok és nem úgy futnak mint korábban, az sajnos transzparensen látszik.
2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ők maguk sem tudják mit hoz a jövő, és az Audi tényleg nagy pofont kapott a dízelbotrány miatt, ennek ellenére nagyon jól tartják magukat. Nagyon sajnálnám, ha az Audin keményen elkezdenének spórolni. Mindenesetre jó jel, hogy megmerték lépni, hogy az S6 és S7 dízelmotorral lesz szerelve. Lesz még jövője az Audi TDI-nek, aminek személy szerint nagyon örülök.
2019. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!