Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok a nők, akiknek számít a...

Azok a nők, akiknek számít a pénz valamennyire, azok mennyire tudnak felbecsülni "ócskavasakat"?

Figyelt kérdés

Mint pl. egy Lancia Delta HF Integrale, Audi Quattro (80-as évek), Alfa Romeo GTV (70-es évek) Mercedes E500 (90-es évek), Maserati Kyalami, Lamborghini Espada , Jarama, Delorean, Volkswagen T1 stb. Ezek az autók picit többe kerülnek, mint egy 20 éves BMW, de nem éppen látszik rajtuk. De a kérdés nem csak a nőkre vonatkozik, hanem a disco előtt tipikusan menőző, számukra selejt autót lenéző, útról ledúró férfiakra is.

Pl. erről a Maseratiról szerintem nem sokan gondolnák, hogy több mint 25 millió ft, köztük én se. [link]



2019. ápr. 11. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudják felbecsülni, az ilyeneknél nem tudsz bevágódni egy értékes youngtimerrel. Ott új ótó, kell, lehetőleg a nímett szentháromságbú'.
2019. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert érdekel az ilyen nők és emberek véleménye?

Egyébként valószínűleg nem értékelik azok a nők, akikről írsz. Egy új 25 milliós kocsi már igen, lehet vele villogni. A képen levobe szerintem be se szállna a tipikus gold digger féle nő.

2019. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiság, eléggé vicces szituáció lehet, ha mondjuk csórónak néznek ebben a 25 milliós Maseratiban, és a csaj inkább az 5 millás BMW-st választja, persze a szituáció lehetetlen.
2019. ápr. 11. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek szimplán prolik, a véleményük is annyit ér. Ahogy írta az első, "német prémium" az istenük. :)
2019. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet, ha megtudják az értékét? Pl. ez az Aurelia nem hiszem, hogy egy átlag ember többre nézné, mint egy trabantot, közben több mint 100 millió ft-ot ér, elképesztő :D

[link]

Erről az Aston Martinról se gondolnák sokan szerintem, hogy 580 ezer euróba fáj.

[link]


De ezeket az autókat nem is menőzésre veszik, na meg nem is utcára igazán, csak megnéznék egy gold diggert ha tudná mennyibe kerül egy-egy ilyen régi "szar".

2019. ápr. 11. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én csak szimplán nem értem minek erőlteted ezt a "gold digger vs régi szar" kérdést.


Átlag embernek a nem túl feltűnő régi autók nem mondanak semmit. Másrészt akinek telik egy ilyen "régi szarra" az valószínűleg hét lakat alatt tartja garázsban és mellette van egy "átlagos" p..ncimágnes autója is.

2019. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nőket nem érdekli a retro, meg hogy azért drága mert öreg. Fiatal legyen az autó, látszódjon rajta hogy fiatal. Egy fiatal 25 miliós maserattihoz máshogy fog állni mint ehhez az öreghez. Ezzel max csak a tesco parkolós találkozón tudsz villantani. Ja nem ott sem, mert ott a 20 éves üktetett kombi 1.9 passat a menő.

Akkor valami veterán talalkozón, oda általában olyanok járnak akik ismerik az árfolyamokat nagyjából.

2019. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En mielőtt bármit is csinalok egy pasival bekerek jövedelem igazolást 12 honapra, vagyinyilatkozatot stb. Tudnám hogy veled erdemes mert van pénz


19/n

2019. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as velem nem érdemes, mert nincs pénzem :D ha lenne se fanyalodnál rám azt garantálom :D
2019. ápr. 12. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént velem:

Csaj:- Milyen kocsid vaaan?

Én:- Nincs autóm.

Csaj: -Óóó, de kár. Így semmi esélyed nálam.

Én:- Egy Harley-Davidsonom van. :D

2019. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!