Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 motorcsere menete?

Golf 3 motorcsere menete?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó állapotú 1.6 os golfom de szeretném egy 2.0 gti motorra le cserélni. Ez lehetséges? A motoron kívül miket kellene még cserélni? Illetve mennyibe lenne a munka díj? Válaszokat előre köszönöm.

Az add el és vegyél egy gyárit kommentekre nem vagyok kiváncsi!!!



2019. ápr. 14. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Add el és vegyél gyàrit.
2019. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egész autó jó ha ér 100-at, mit akarsz vele?
2019. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mint mondtam nem veszek gyárit mert nem találnék olyan jó állapotú mint az enyém full extrás, hibátlan bőr belső,rozsda mentes, új egyedi fényezés stb. Egy baja hogy kicsi a motorja.

Nekem semmiképp nem éri meg eladni ezért akkorom inkább kicseréli a motorját.

2019. ápr. 14. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A fékeket mindenképpen cserélned kéne meg az első futóművet, mert ugye a 2.0 motor nehezebb mint az 1,6. Akkor váltó, féltengelyek, hűtő, kipufogó rendszer. Magyarul az egész autót a kasztnin és a belső teren kívül. Még lehet az üzemanyagszivattyú se jó az 1.6-é a 2.0 gti-hez. Nagyon nem éri meg ennyi pénzt rálocsolni egy 3-as golfra, mert annyiból amennyiből megcsinálod, veszel egy 2.0 gti-t és ha van baja kilakatoltatod, meg átrakod a belső teret a tiedből. A fényezést már nem tudom, mert azt nem írtad, le, hogy mennyire egyedi a fényezésed.
2019. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is csak azt tudom mondani, mint a többi őskövületben motorcseréről álmodozónak.

Totalcar ide vágó cikkét el kell olvasni, abban egy Golf IV-ben cserélnek motort. Tanulságos.

2019. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!