Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival hogy kezdenétek...

Friss jogsival hogy kezdenétek neki a vezetésnek saját autón?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon nincs senki, aki segítsen nekem, mi az amire figyeljek, hogy kezdjek neki?

2019. ápr. 14. 18:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt ki hogy kezdte merre ment elsőként, hogy legyen valami távpont vagy tipp aminek talán hasznát veszem :)
2019. ápr. 14. 19:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Az oktatóval a közlekedést, forgalmi helyzeteket tudod gyakorolni, lényegében kockázat nélkül. Ezt teljesen mindegy, milyen autóval csinálod.


Azt hogy a saját autódnak hol fog a kuplungja vagy hogy hogyan kell bekapcsolni az ablaktörlőt, azt egy üres parkolóban te is ki tudod tapasztalni.

2019. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató, ha meggyőződik róla, hogy tudsz annyira vezetni, hogy nem muszáj oktató autóban ülnöd, akkor beül veled a te autódba is. Bár ennek nem sok értelme van, mert ha már nincs szükséged rá, hogy belenyúljon a pedálokba, akkor már egyedül is boldogulsz.
2019. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt rontottad el, hogy ez felmerült benned. Én is így voltam mint te, hogy egy évig nem vezettem jogsi szerzés után, csak én nem paráztam. Beültem a kocsiba és mentem. Először csak a városban majd messzebb is. Ne parázz rá csak csináld. Ha parázol nagyobb eséjjel fogsz hibázni.
2019. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#4

Bármilyen meglepő, ha olyan útvonalat kap a vizsgázó mint az én esetemben is, akkor emlékezetből végigcsinálja, én úgy vizsgáztam le pár hónapja hogy minden gyakorlásom alatt hibát hibára halmoztam, vizsga előtt is pl már pirosra váltott a lámpa nem tudtam megállni, vagy épp stop táblánál csak lassítva álltam meg, ahogyan azt sok évtizedes sofőr csinálja.


Ezért marhaság az egész vizsgarendszer ahogy van, külföldön néhány országban kifizeti az ember a jogsi árát, és 1-2 évig családtaggal vezethet, majd miután nincs balesete, érvényesítik azt, szerintem ez sokkal jobb, mint hogy az órák alatt teszem azt 2-3 útvonalon végiggurulnak.

Rendszerint délután, kora este mentem oktatásokra, reggeli 8 órás csúcsforgalomban 20 perc után meg is buktam.

2019. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én is délután jártam mégse buktam meg reggel. Én amikor vezetni jártam sose emlékezetből mentem igaz felesleges is lett volna mert a vizsgaútvonalamon sose jártam... csak rossz szájízzel váltam el az oktatótól ezért van bennem para hogy kezdjek neki egyedül
2019. ápr. 15. 05:14
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki jó nagy T betűs matricákat!

Feleségemmel is így csináltattam, Bp-en és vidéken is sokkal türelmesebbek lettek vele szemben, tehát működik.

2019. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!