Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az autótok miatt tudtatok felszedni egy lányt?

Figyelt kérdés
Feltételezve azt, hogy az autó miatt szedtétek fel
2019. ápr. 15. 14:54
 1/10 anonim válasza:
90%
Ez már szánalmas.
2019. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én értem ezt a mítoszt.

De nem hiszem hogy valaha bárki is lematchelte azt a fejében, Hogy oh, neki jobb kocsija van, vele megyek.

2019. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__98..


Tudod az az igazság,hogy ha ennyire kretén vagy ,akkor neked mindegy milyen autod van......

2019. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Lányt? Inkább egy "együgyfeles" k_rvát, nem? Ameddig van pénz (nagy autó, nagy zenével, drága telefon, stb...), kapsz p_nát, amint nincs, mész a lapátra, ő keresi a következő ügyfelet.
2019. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Soha, pedig német prémium márkás autóm van, tisztán is tartom és sokat dicsérik. Mondjuk nem is vagizok vele a csajoknak. Legutolsó barátnőmért pont 20 éves bérautóval mentem első randin, mert az enyém szervizben volt

Utána megjegyezte hogy azért az enyém szebb meg kényelmesebb mint a 20 éves astra volt (pedig esküszöm az se volt olyan rossz). De míg összejöttünk annyit tudott hogy az bérautó. Azt hogy van-e másik se tudta, nem hogy mi.


Előny ha van kocsid szerintem mindenképp. De ha nem kimondottan ótvar az egész, akkor mindegy a csajoknak milyen márka meg milyen modell.

2019. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval több accrol tolja, nem telt el a két óra a két trollkodás között :D

" trollkodás ", mert valódi trollnak béna.

2019. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Egy ritkább féle autóm van, a környéken csak egy olyat láttam más színbe és az országot járva se igazán botlok ilyenbe. A tesco parkolóba oda jött egy csaj és elkezdett érdeklődni az autóról, mint az kiderült övé a másik amit a környéken szoktam látni. Miután neki is ugyan azzal a híres betegágy motorral szerelt van mint nekem ,így bőven volt miről beszélnünk. Facebookon azóta is néha beszélgetünk,pláne ha gond van az autóval mert én németből rendelek gyári cuccokat hozzá mert úgy olcsó , aztán ő is rákapott a dologra és szoktuk egymásnak jelezni,ha rendelni akarunk valamit ,hátha a másiknak is kell,mert postaköltség szempontjából jó dolog. De amúgy én is nő vagyok :D

2019. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt, de nem azért mert Xy fajta autóm van hanem mert VAN autóm.

Ami japán és kb. a legkisebb presztizzsel bir az országban, de ezt egy lányt se zavarta, mivel mindig elvittem őket mindenfele és nem pedig tömegközlekedniük kellett :)

2019. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyan meglehetősen jóképű ember vagyok, sőt, értelmes is, mégis volt, hogy az autó miatt szedtem fel lányt. Pl. amikor stopolt. Vagy nem erre gondolsz, kedves kérdező?
2019. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek volt már igazi szerelemből barátnője, az tudja, hogy az autó qrvára nem számít ebben.
2019. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!