Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány ha...

B kategóriás jogosítvány ha nem sikerült?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy lehet e egy hónappal a rendes vizsga után kérni a potvizsgat vagy ez hogy működik? Vagy az túl sok idő?
2019. ápr. 15. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Vizsga időpontot egyeztetnek, ha te egy hónap múlva mennél vizsgázni, senki nem kötelez arra, hogy egy hét múlva menj...

Van egy viszonylag hosszú (2év) határidő, azon belül kell siketes forgalmi vizsgát tenni, különben megy a kukákba a kifizetett pénz, de azon belül lehet odázni a vizsgát (bejelentett, kifizetett vizsga általában nem halasztható)

2019. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta, akkor vizsgázol amikor jónak érzed, csak a 2 évből nem szabad kicsúszni. Oktatóval kell megbeszélni, ha még bizonytalan vagy és inkább gyakorolnál kicsit, akkor nem fogja rád erőszakolni az új vizsgát. Persze ha úgy érzed nem igazán van szükséged pótórákra, mert nem olyan dolgon buktál, akkor akár a következő órád lehet az új vizsga is (ha nincs a szerződésben kötelező pótóra bukás esetén, ilyenről is hallottam). Én például másfél hét múlva már vizsgáztam újra, mert se én se az oktató nem éreztük szükségesnek a plusz gyakorlást.
2019. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!