Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható a Naraku...

Mennyire megbízható a Naraku 50ccm-es hengerszett?

Figyelt kérdés
Aprilia sx 50-hez lenne hengerszett új és nem tudom milyet vegyek 20ezer ft környékén. A naraku megbízható?

2019. ápr. 15. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 4-5ezer km et ment el vele. 500km et járattam és utána volt csak igazán terhelve. Eléggé nagy fordulaton volt használva nálam, mivel olyan kipufogóm volt amivel csak magas tartományban volt erő. GPS el mérve utazótempóba 75-80km/h val tudtam menni a max 95km/h volt és bírta. Aztán egyszer csak fura hangot kiadott és megállt a motor. Szétkaptuk és a gyűrű el volt törve így újra egy kínai hengerszettet vettem.

Ha normálisan használod jó olajjal, akkor simán elmegy egy 7-8ezer km-et persze csak akkor ha jól bejáratod!

2019. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!