Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti szoktatok köszönn...

Motorosok ti szoktatok köszönni egymásnak? A Harley-sok is nem Harley-osoknak?

Figyelt kérdés
Magyarórszágon még nem motoroztam azért kérdem, csak nyugatabbra, de ott pl. a Harley-sok nem köszönnek, halottam is pár poént, hogy miért nem, mint: - nem köszönnek olyannak aki már kifizette a motorját, félnek, hogy a szél kárt tesz az új tetkojukban-amióta eLárverezték az elöző Harley-át mindenkit utál aki emeli a kezét, egymásnak sem köszönnek mert már összefutottak reggel a szervizben stb.

2019. ápr. 17. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Köszönne a franc. Ennyi erővel az autóban is kalimpálhatnék egész nap minden szembejövőnek.
2019. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minek szólsz hozzá ha nincs mit, és amúgy sincs semmi közöd hozzá?!
2019. ápr. 17. 07:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg mindenkinek. De úgy láttam a fiatalok már nem köszönnek...
2019. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy szoktunk.
2019. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:
100%

Szoktam,többnyire intek, vagy ha nem tudom elengedni a kormányt akkor biccentek.


Elsőnek, a motorosok nem olyanok egymással mint az autósok még ha autózunk is.

az autó teljesen átlagos, ott mindenki utálja a másikat ha megnézed, illetve az autó csak egy eszköz. A motorra a motoros nem így tekint.

Én múltkor is megáltam egy útnál boldogkővár környékén, mondom itt jó fotót lehetne lőni. Alig hogy megálltam, még le sem száltam a motorról jött egy másik motoros már halottam hogy lassít.

egy gyorsasági motoros volt, megkérdezte van e valami baj, tud e segíteni.

2019. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 veterán vas ***** válasza:
27%

Ha van kedved, hát emeld a kezedet, bár idegen embereknek nem szoktunk integetni.


Aztán majd nyáron ha Alsóörs felé motorozol, és szembe jön az 1386 motorosból álló felvonulás, akkor bizonyára le fogsz szokni, az ilyesfajta csápolásról. ;)

2019. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam inteni, és a legtöbb motoros szintén. Szerintem jó dolog ez, összetartás. Aki utálkozni akar, meg unja, hát ne intsen.

De szép dolog, hogy egyszer megálltam pihenni egy buszmegállóban, és egy vadidegen motoros rögtön megállt megkérdezni, van-e valami baj. Szerintem ez tök jó.

2019. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:
100%

Mellesleg nem csak úton van összetartás.

én kawasaki Z facebook csoportban vagyok mert z kawám van, gyanítom sok márkának és azon belül típusnak van saját csoportja.

itt szoktak kölcsönadni alkatrészt is pl műszakihoz gyári kipufogót van hogy adnak egymásnak.

2019. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Veteràn vas: neked Harley-d van ugye?

Motoros találkozón meg olyan helyen ahol rengeteg a motoros ott nem szokás köszönni, mert ott kilométereken keresztűl kellene kint lennie a bal kéznek, ilyen egyszerű, attól még senki sem szokik le róla, szerintem is egy szép gesztus, az összetartás jele.

2019. ápr. 17. 11:51
 10/14 veterán vas ***** válasza:

Köszönöm a bizalmat és az általánosítást :( de nincs, és nem volt soha Harley-em. Sajnos pár éve semmilyen motorom nincs.

/bár úgy érzem ez a tény, a köszönés szempontjából teljesen irreleváns/

2019. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!