Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti szoktatok köszönn...

Motorosok ti szoktatok köszönni egymásnak? A Harley-sok is nem Harley-osoknak?

Figyelt kérdés
Magyarórszágon még nem motoroztam azért kérdem, csak nyugatabbra, de ott pl. a Harley-sok nem köszönnek, halottam is pár poént, hogy miért nem, mint: - nem köszönnek olyannak aki már kifizette a motorját, félnek, hogy a szél kárt tesz az új tetkojukban-amióta eLárverezték az elöző Harley-át mindenkit utál aki emeli a kezét, egymásnak sem köszönnek mert már összefutottak reggel a szervizben stb.

2019. ápr. 17. 07:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Illik köszönni, hacsak nem robogós a másik fél, mert ő úgy sem fogja viszonozni.
2019. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Baratomnak egy 50-es motorja van (nem az a tipikus robogó kinézet, hanem crossmotor hatása van, na mindegy, én annyira nem értek hozza 😂) és a lényeg az, hogy o is mindig int és neki is legtöbbször intenek a motorosok 🙂
2019. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 $$$$$ ***** válasza:

Én mindig intek mindenkinek. És vissza is köszönnek. Talán 1-2 szer volt hogy nem intettek vissza. De azok nem lattak szerintem mert en lampanal alltam ők meg mentek. Szerintem mindenki int szinte es ez egy nagyon jo dolog. Mert egy összetartó érzést is ad.(ami megvan a motorosok köztött. Pl.egyszer haver lanca beszorult a hatso telo es a lanckerek közé és sehogy se birtuk kiszedni. Legalabb 300 kocsi ment el mellettunk mert a belvaros közepén voltunk. És egy se állt meg. De az első motoros megállt aki arra jart. És tudott is segiteni mert 5 percre lakott es adott szerszamokat. Na ez a motoros összetartas amit az első nem erthet mert

a kocsisok közt nincs ilyen. De ez nem is baj hisz a kocsi csak egy közlekedesi eszköz... )És a Harley-sok is vissza intenek.

2019. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én régóta motorozom, nagy motorral és 50-es robogóval is. A tapasztalat az, hogy motorral mindenki köszön nekem, ha robogóval megyek, akkor 2/3 nem int. Mikor kezdtem az egészet mindenkinek intettem, és örültem ha valaki viszonozta. Ahogy telt az idő egyre kevésbé intettem, amikor először átültem nagy motorra, akkor ismét rászoktam és intettem segédmotortól kezdve harleysnak. Ma már senkinek sem integetek, aki mellém áll pirosnál és köszön, annak köszönök, vagy esetleg ha nagyon paraszt lenne a szituációban nem viszonozni, akkor is szoktam köszönni. Tehát kezdeményezni nem szoktam. Viszont az tuti, hogy ettől még bárki számíthat rám az út szélén. Én is kaptam már segítséget.
2019. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!