Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri hyundai i30at venni?

Megéri hyundai i30at venni?

Figyelt kérdés
Azon tanultam meg vezetni, nekem akkor nagyon tetszett az autó. De nem tudok róla semmit, azon kívül, ami engem is érintett, míg vezettem. Szerintem jól megy, stb, de nem értek az autókhoz egyáltalán. Akinek volt, vagy van, az meg van vele elégedve hosszútávon? 19L

2019. ápr. 21. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Megéri. De lehet, hogy nem. Attól függ. Sokan meg vannak vele elégedve. Mások kevésbé.
2019. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a válasz a segítségemre volt, köszi
2019. ápr. 21. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig hasznos válasz volt. Milyen szempontok szerint jó autó? Mit keresen? Gyorsuljon nagyon? Automata váltója legyen? Beleférjen a kis baráti köröd, ha mentek valahova? Legyen nagy csomagtartója? Legyen nagy hasmagassága? Valami támpontot adjál már meg, másképp nem lehet mit mondani.

Meg egyáltalán: mennyi időset akarsz venni? Újat? Milyen felszereltséggel? Hol használnád leginkább? Milyen motort szeretnél bele? Mennyi pénzed van rá?


Szerintem egy teljesen okés kompakt autó egyébként, az árazása is jó, legalábbis újonnan, használtan nem tudom milyen áresése van.

2019. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit keresel*?
2019. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen egyszeru jo auto es (szerintem) a dizajn is modern mint kivul mint belul

Ha nem leharcolt allapotut fogsz ki siman jo kis auto lehet :)

2019. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!