Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be mért a trafi pax?

Be mért a trafi pax?

Figyelt kérdés
Faluba beérve olyan 70 - el mentem,nem tudom hogy trafiztak-e mert 2 rendőr pont egy másik autost igazoltatott,illetve azt hallottam hogy a rendőr autoknak gyujtáson alapból világít a lámpájuk..ha pedig trafiznak akkor gyujtason kell lennie...ez igaz lehet? Illetve trafiztak egyátalán

2019. ápr. 22. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépen betoltad! :)Nem nem gyújtáson lennie! Imádkozz, hogy nem fényképeztek, mert a locsolkodó pénzed ...
2019. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es h eppen 2 rendor igazoltatott kozben egy masik autost az semmit sem jelent? Elkezdek akkor imatkozni :D
2019. ápr. 22. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ünnepek alatt elég sok helyen traffiztak, szóval valószínűleg téged is bemértek.

Akit megállítanak és igazoltatnak, azok helyszínit kapnak, közben akit bemér a gép, annak utólag küldik a csekket.


Szóval rakd félre a locsolópénzt a büntire.

2019. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van nem volt bekapcsolva a traffi az autóban, Az igazoltatásnak meg lehettek más okai is. Persze azért számíts arra hogy kapsz büntetést tehát a pénzt tedd félre, ha 1-2 héten belül nem kapsz csekket akkor utána sem valószínű hogy fogsz kapni, de a pénzt amit erre áldozol azért tartalékold 60 napig mert 60 naptári napon belül bármikor megkaphatod a csekket, ha eltelt a 60 nap és utána küldenek olyan dátummal ami bőven 60 nappal korábbi akkor a büntetés már nem érvényes, de akkor azért biztonság kedvéért járj utána hogy ez mennyire igaz, de ilyen nem valósínű hogy lesz, mert ha büntetést küldenek azt 2 héten belül megkapod legkésőbb az nekik sürgős hogy minél előbb kiküldjék hogy minél előbb pénzt kapjanak tőled. De nem hiszem hogy kapsz büntit mert igazoltatás idejére nem szokásuk a traffit beélesíteni, legalább is nálunk olyankor soha sem szokták, mert itt a házunk előtt szoktak mérni, meg néha véletlenszerűen leintenek autósokat és igazoltatnak.
2019. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nézd meg a megyei hírlapban vagy a rendőrség weblapján ki szokták írni a beosztást mikor és hol fognak mérni..

1,5 héten belül kiderül :D

2019. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha óra szerint 70-nel mentél, az a valóságban nem volt 68, szóval én nem aggódnék.
2019. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!