Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első futómű kicserélve szilent...

Első futómű kicserélve szilentek, gömbfejek, lengés csillapitó, még is kopog bal eleje rosszabb utakon, miért?

Figyelt kérdés

Golf III 1.4 benzin 1993.

Első futóműben minden ki lett cserélve ennek ellenére bal eleje zörög,igaz futómű beállitásra péntekre adtak időt.Elképzelhető,hogy maga a fék betét okozhatja ennyire? Mert azt néztük mozog a féknyeregben,fékezésnél ugyan egy fokkal halkabb.Meg most jelenleg a kerék dőlés se jó kaszni fele dől be,most péntekre adtak időpontot,torony csapágy is új pedig,de nemtudom mi más okozhatja:/



2019. ápr. 24. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A gagyi, új lengéscsillapítók is zöröghetnek, én már szívtam ilyennel. De nem biztos, hogy az!

Fékbetétet egy rugónak kellene odaszorítani a féknyeregbe, nem szabad elmozdulnia.

Van hozzá rugó javítókészlet, azt kellene cserélni.

2019. ápr. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stabrúd, stabilizátor szilent, toronycsapágy. Ezek szoktak leginkább "láthatatlanul" kopogni.
2019. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a fékbetétnél mondták ezt a biztosítót/rugót hogy néha nem adnak a fékbetéthez,kell szólni.

A másik ami felmerült,hogy a régi lengés csillapitónál figyeltem,a jobb oldaliba a toronynál volt ilyen pici olyan mint a zégergyűrű hasonló valami csavar 2 oldalt be volt vágva.Ez a dolog viszont bal oldalt nem volt található,lehet maga ez a a torony csapágy nem értek annyira úgy hozzá,mindenképp megnézetem persze.

De köszi szépen azért mindenkinek:)

2019. ápr. 26. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!