Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kezdő vezetőként...

Szerintetek kezdő vezetőként érdemes T betűt rakni az autóra?

Figyelt kérdés
Ellentétes tanácsokat kaptam. Jó mert akkor jobban odafigyelnek rám és rossz mert csak mindenki turelmetlenkedni fog velem)
2019. ápr. 25. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Barátnőm ugyan ebben a mizériában volt pár hete. Ő édesapa nyomására feltette :)

Szerintem aki türelmetlenkedik, ledudál, köcsögösködik, az ugyanúgy megcsinálja, ha nincs rajtad T betű.


Nem olyan rossz dolog az. Tényleg kicsit jobban figyelnek. A köcsögöket meg nem a T betű, vagy annak hiánya befolyásolja.


Én feltenném, pláne ha valóban még esetlen vagy picit, és tanulni kell.

2019. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes hátulra minimum.

Ha látják hogy tanulóvezető vagy, akkor elnézőbbek ha bénázol/lassabban reagálsz, nem találod a fokozatot a lámpánál, stb, aki meg türelmetlen, az T jel nélkül is az lesz.


Előre már kicsit összetettebb a dolog, mert ha elől is van, akkor előfordulhat, hogy kevésbé lesznek engedékenyebbek besorolásnál, esetleg elsőbbségről lemondásnál, vagy nehezebben engednek be maguk elé a sorban.

2019. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vezetek. BP-agglomeráció, tehát elég sokat.


Jó, ha felteszed. Mert akkor a hülye sofőr látja, hoyg nem bénáskodsz, csak rutintalan vagy.

Sokkal agresszívebbek azokkal az autókkal, amiken nincs semmi jelzés, és úgy lassúak, meg bénák.

Szóval a "hülyék" elkerülnek messziről, a többiek meg toleránsabbak lesznek.

2019. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
En nem raktam, igy csak felhivod magadra az agressziv emberek figyelmet. T nelkuliek kozt is sok bena van, kicsit olyan mintha egy nagy L -t raknal a homlokodra.
2019. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Áhh csak olyan mint ha a s3gged fölé rajzolnál céltáblát.
2019. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi feltesszük a hátsó szélvédőre tappanccsal, ha az asszony vezet.

Sokkal megértőbbek így a többiek, igazán bevált.

2019. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valaki figyelembe veszi, én egyáltalán nem foglalkozom vele. Ugyanúgy, normálisan viszonyulok mindenkihez, ha tanuló, ha nem. :-)
2019. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
se beengedni nem fognak meg le is tolnak én elég jól vezetek de mivel régi swiftem van mindig bu ziskodnak velem bár már nem egyszer toltam le BMW-st :D aszitte beengedem ha tolakszik aztán rába szott jobban féltette ő a szarját már szinte össze ért a vissza pillantó de látta hogy nem fogok megállni :D
2019. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki köcsög az köcsög is marad, nekem is volt hogy újgazdagék ifjú csemetéje majdnem letolt az útról még az oktató autóban. Ellenben aki figyelmes az jobban odafigyel ha tanuló vagy.
2019. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk megmondom őszintén, én alapvetően kiszúrom a nagyon kezdő vezetőket, és ennek megfelelően vagy beállok türelmesen mögéjük, vagy kikerülöm és haladok a magam tempójában.


Engem mondjuk alapból nem zavarnak a bénázó sofőrök, sokkal veszélyesebbnek tartom az agresszív "csak én vagyok az úton" vezetési stílussal rendelkezőket, mert azoknál végképp nem tudod mikor ugrik ki, és mikor melyik oldalról érkezik eléd.

2019. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!