Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alfa 159 Benzinmotorral...

Az alfa 159 Benzinmotorral valóban annyira extrém felgyújtani és elfutni valóan rossz, mint amennyire beharangozzák, vagy nagyobb inkább csak a divat szidni elv miatt rosszabb a híre mint valójában?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 10:31
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Nem rosszak a benzinmotork,ezekbe mar nem twin spark van......viszont a 159-es egy dög nehezbauto,amihez a kisebb benzinesek rettenetesn karcsuak!Az 1.8Tbi meg a 3.2V6 ami ér bennük valamot,a többi ilyen futottak még kategoria
2019. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz felgyújtani?
2019. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak dolgoztam autóalkatrészesnél, ott a szerelők szénné szidták a 156 159-et, főleg a dízelre tértek ki.

A benzinnél az összeszerelés minősége amire kitértek, inkább beltérben, meg a futómű.



Gyönyörű autó, és kezd elérhető áron lenni.

Ezért gondolkodom.

Kívülről álomszép, és belülről nagyon személyes, az a sofőr felé nyúló műszerfal.

Csak egyszerűen szénné van szidva, egyedül az alfa tulajok nyilatkoznak pozitivan, így objektív nem tudok lenni.


A 2.2-es JTS 185 lóerőset nézegetem, kombiban.

2019. ápr. 28. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
A 156 ipari hulladék szó szerint, jól látszik a használtautós értékén. A 159-ből a dízelek már-már németesen jók, többszázezer km-t is szolgálnak hibátlanul,de az elektronika képes váratlanul olyan dolgokat produkálni, hogy agyvérzést kapsz tőle. A benzinesek problémásak műszakilag is, úgy tudom.
2019. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!