Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1.6 os MK1 es bravom,...

Kokanyk kérdése:

Van egy 1.6 os MK1 es bravom, turbósítani szeretném! A technikai feltételeket ismerem! Csak a papirozás részet nem. Közúton szeretném használni! Ebben szeretnék segítséget kerni! Hova forduljak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A kereskedőhöz, venni egy legnagyobb motoros autót. Egyszerűen nem éri meg, milliós tétel, továbbá sokkal, sokkal több hibaforrás lesz. Régen én is gondoltam ilyenre, de butaság közútra ilyenre beruházni, max versenypályára játszós autónak.
2019. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem engedte a rendszer le írni! Van egy 2.0 20V turbos autóm! 250 paci alapból! Es még van 6 masik! Szóval maradjunk annál hogy 1.6 ot szeretnem turbósan papírozni!
2019. ápr. 29. 13:46
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
Ha van mar egy turbos autod akkor minek akarsz egy rossz 1.6-os bravot turbositani?!?Főleg hogy gyakorlatilag lehetetlen ezt lepapirozni nalunk!Ha ennyire kell az erő a bravoba akkor add el aztan vegyel egy hgt-t!Az mar 2.0 5henger 150ló körül ahogy emlekszem!Vagy akkor vegyel egy fiat coupe 2.0 20V turbo motort azt rakd bele azt!Nyilvan lepapirozni azt srm fogod tudni,de még mindog egyszerűbb jobb meg valoszinuleg tartosabb is lesz mint az 1.6-ot reszelni
2019. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy 20V mareám, van HGT, bravom, van 1.8 maream, 1.6 bravám. Es van egy 1.9 JTD. És a marea most kap 20V turbo coupe motort, és az papírozható! Tehát, még mindig az a kerdes hogyan tudom papírozni!
2019. ápr. 29. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A marea azért papirozható mert gyári motor kerül az autóba. De te egyedi átalakítást akarsz eszközölni az 1.6-on. Röffentsd be szépen az autocad-et és tervezd meg a motort. Majd nyomtasd ki a terveket és battyogj be vele az NKH-hoz. Ott majd eligazítanak miután kiröhögtek. Vagy akár ki is húzhatnád a kezed a biliből.
2019. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiányzott a napi gyökér...😀
2019. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azert mert van miből epítem, technikailag meg tudom oldani, ki is tudom vitelezni. És még penzem is van rá! Akkor miert vagyok gyökér? Azért mert neked nincs ilyenekre pénzed?

A motort nem akarom sem tervezni sem ki venni. Leömlöt csinálok, meg szívó sort,

Coolerezést! Csak ki szeretném vinni közútra! Féket is növelem, elől hátúl! És gondoltam papírozom! Meg próbaltam a legális útjá be járni, de itt nem sok segítséget kaptam! Akinek meg nincs penze ilyenekre az ne degradálja a másikat!!!

2019. ápr. 29. 16:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hogy unatkozó emberek a másik idegesítésével, és piszkálással töltik az idejüket! De hogy valaki érdemben tudjon a kérdésre válaszolni az már nem megy!
2019. máj. 2. 13:36
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
Nagyon jó,hogy unatkozó vérpistikék a jóhiszemű válaszolókat jönnek fárasztani ,és még az utan is csak a vergődés megy,hogy kaptak választ!Az hogy te nem tudsz olvasni a sorok között már nem a mi hibánk!Leírtuk hogy felejtsd el mert nem lehet,vagy ha van sok százezred de inkább milliod csak a papirmunkára akkor tervezd vagy terveztesd meg aztán kérjél rá átalakitasi emgedélyt,es ha valami csoda folytán megadnák akkor a tervezetben szereplő alkatrészekből allittasd össze a motort szakműhelyben az ehhez szükséges dokumentacioval mindennel majd végül vidd el nkh-s muszakira.......de nyilvan biztosan megéri szarakodni egy rossz 1.6-os bravoval meg rálocsolni a piaci értékének alsóhangon 5-6szorosát,miközben allitasod szerint van még fél tucat másik turbós/nem turbós ,de a lényeg az hogy ettől erősebb autód...........olyan hihető ez a történet.........
2019. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!