Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha sportos, dinamikus de...

Ha sportos, dinamikus de opcionális autót akar az ember, megkerülhetetlen az Audi Bmw, Merci kombó?

Figyelt kérdés

Talán még a Mazda jöhetett volna szóba de amiket volt lehetőségem megtekinteni, mind rozsdált, még egy 9 éves példány is a kerékjárati ívnél.

Már nincs ötletem, a 4-5 ajtós kivitel pedig mindenképp kellene.


2019. máj. 1. 19:17
1 2
 1/19 anonim válasza:

Peugeot 308cc

Mennyid van rá kb nem mindegy!

Szerintem ha van rá pénzed akkor nagyon jó a BMW audi merci,de ha nincs akkor rámegy a gatyád a javítására szóval ha ezt akarod akkor nyugodtan ,de nem ajánlom !

2019. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
3M-ig szánnék rá papírmunkával együtt.
2019. máj. 1. 19:26
 3/19 anonim ***** válasza:
Focus?
2019. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Octavia RS?
2019. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Én ugyan ezekkel ilyen igényekkel vettem egy ford mondeo-t a nyáron, és ugyan nagyon szép és tágas, de inkább javasolnám én is a 6-os Mazdát, vagy egy Passátot. És ugyan azt nem vezettem még, de a Honda-ra mondják, hogy megbízható.

kb. ez a 3 mFt az, ami körül nagyon könnyen tudsz olyan autót venni, ami még 1 milliót megeszik a pénzedből, mert ezek vannak 150-200ezer km körül, amikor elég sok minden elromlik bennük, mindenképp figyelj oda, nehogy egy váltó vagy lendkerék cserével kelljen kezdened egy hónap után.

2019. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hyundai Coupé. Szerintem ez elég menő kocsi.


https://www.youtube.com/watch?v=1_yHGnWs4Q8

2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, megkerülhető, de nem véletlen, hogy ez a 3 márka nagyon elterjedt és elismert az egész világon annak ellenére, hogy drágák. Ha egy autóval akarsz letudni több dolgot (erős legyen, kényelmes, takarékos, kicsit sportos) akkor ettől a 3 márkától nem nagyon találsz jobbat. Én többféle márkát végigpróbáltam már, aztán most Audim van, maradok is ennél a márkánál.
2019. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7. !!! Mi a takarékos ezekben???

Pont nem takarékosak, lehet a pénzt talicskával hordani rájuk.

2019. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8:

Nekem is Audim van. A kopó-fogyó alkatrészeken kívül elromlott a tolatóradar egyik szenzora, a fényszórókat fel kellett újítani,az antenna erősítője tönkre ment és nagyjából ennyi. Ezt egy húszezresből megoldottam.

Az átlagom pedig 5.8 l/100km.


Ha rászánja az ember az időt és utánanéz a típusoknak akkor nem pénztemetők ezek a német prémiumok sem.

Például egy A6 Allroad 2.5 v6 tdi, tiptronic váltóval családokat képes tönkretenni, de ugyanez az autó egy jól bevált 1.9 tdi motorral, kézi váltóval, alap futóművel egy átlagos fizuból bőven fenntartható.

Mercedesnél és BMW-nél ugyanez a helyzet. Lehet venni olyat is amire a gatyád rámegy és sose lesz vagy kicsit olvasgatsz a témában és veszel egy jó konstrukciót.


Kérdező: A német prémiumokon kívül ott van még a Lexus is amit érdemes megnézni. Egy a baj: itthon kevesen értenek hozzájuk, mert a németekhez képest alig van belőlük.

2019. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Brmi jo amibe nagyobb a motor
2019. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!