Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Léptetek már meg a rend őrei...

Léptetek már meg a rend őrei elöl motorral? Rendőrök nektek voltak hasonló kalandjaitok?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy 450-es "cross" motort, és ugye néha elkerülhetetlen kimenni a főútra vele, vagy legalább átszelni azt.

Vannak hasonló tapasztalataitok?


2019. máj. 2. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

A véleményemnek semmi köze van a válaszomhoz.

Nem vagy tisztában a hatályos szabályozással és nem is fogod fel hiába magyarázzák el többen

2019. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tiszta hit gyülekezet lett ebből az oldalból.

Pl. 18 év alatt sem szabad alkoholt fogyasztani, jelentkezzen az a szent fazék aki egy kortyot nem ivott 18 éves koráig.

Sok barom

2019. máj. 3. 11:45
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Jelen. És most?

2019. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 walk w1th mee ***** válasza:
nem. de figyu,ha csak épp átszeled,szétnézel nincs semmi és már át is vagy jutva a túloldalra.én is kikell menjek a főútra amikor motorozni indulok,szétnézek és ha nincs semmi akkor mire 2esbe váltottam már ott is vagyok a földutakra vezető utcánál:D
2019. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!