Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja hogy csak 3...

Mi okozhatja hogy csak 3 henger megy?

Figyelt kérdés
Ma történt Mazda 6 1.8 as autómmal, hogy egy 3500 as fordulat után visszapillantóból láttam hogy füstölt,azt meg szoktam már egy ideje hogy zabálja az olajat ennek a motornak tipus hibája is szerintem. Úgy hogy gondolkodtam már a motorgenerálban. Lényeg,hogy a motor elkezdett dadogni a fordulatszámmérő 1000 és 750 között ingadozni.A sárga motorhiba jelző villog. Kiszedtem a gyertyákat 3 fehér égett a 4.ik tiszta olaj trutyis. Megtisztítottam őket de ugyan az a helyzet a motor erőtlen.Majd járó motornál leszedtem a gyújtó trafókat és a 4. henger ami olajos volt az be van állva. A trafó jó mert át cseréltem. Lehetséges hogy henger fejes lett? Vagy mi lehet a hiba?
2019. máj. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább gyűrűtörésre tippelnék. De az biztos, hogy itt az ideje annak a motorgenerálnak.
2019. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik gyertyával?
2019. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos másik gyertyával se jó mert kicseréltem a régivel de ugyan az. Ha gyűrűtörés akkor a légszűrő háznak olajosnak kéne lenni?
2019. máj. 3. 22:39
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Nem,nem kell annak lenni!De felesleges tippelgetes helyett vidd el szerelőhöz aztan kapjak szet a motort,mert ezt ugysem fogod meguszni aztan kiderul mi a baj!
2019. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lesz , csak hát lelkiekben próbálok felkészülni hogy mennyibe fog fájni.:)
2019. máj. 4. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!