Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-3,5 millióért milyen autót...

3-3,5 millióért milyen autót vennétek, aminek van azért presztízsértéke?

Figyelt kérdés

Van 2 viszonylag nagyobb értékű autóm, amiket most el kell adnom, hogy egy üzletbe be tudjak szállni a pénzzel.

Marad kb 3-3,5 millióm kocsira.

Ebből mit vennétek, aminek azért van presztízsértéke és meg lehet vele jelenni?


2019. máj. 4. 10:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a vezetés nem annyiból áll mint 10-ből 7 embernek, beülök azonnal indítok és megyek, ezzel azt akarom mondani hogy ez az összeg már elegendő egy olyan autóra ami élményt is ad(nem nehéz kitalálni mely márkákra gondolok) viszont ha csak közlekedsz vele, arra elég bármi ami megbízható motorral ellátott, és jól néz ki.
2019. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Enyi penzert olyt nem lehet kapni, csapj meg hozzá egy 15 millat ha tenyleg presztizs kell, ebből csak olyan jön ki amivel max jamoiskodni tudsz egy alföldi kis faluban
2019. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%

Ha a sztori igaz lenne, nem itt kérdeznéd meg.

Egyébként én Scirocco-t vettem.

2019. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%

"Komoj(!) bizniszmen" beszáll a csavaralátét manufaktúrába és sajnos zaciba kell vágni a názáretit...őőőő mazerátit ( maserati-t) és a bugatti-t mert nem tudja megvenni a préselő satut amit a világraszóló vállalkozásába kell. Bizonyára Nicky Santoro lehet az üzlettársa és adni kell a MEGJELENÉSRE. Összehozta a nagy üzletet, de sajnos tanácstalanul áll a Karagőz utca közepén mert nem maradt gépsárkány amivel illendően megjelenne az olajvállalkozók bálján. Ugye kedves kérdező ez lenne a dilemma amit meg kellene itt oldani? Nincs itt dilemma, csak paradoxon :)


Most nem értem... Ha te olyan körökben mozogsz ahol 3,5 milliós kocsinak úgymond presztizs értéke van -> sikeres ember nem lehetsz.


Megjegyzem én sose értettem ezt a "tiszteletet parancsoló, magas presztizs értékű autó" dumát, mert szerintem egy normális közegben az csak egy autó - senki sem fog hasra esni amiatt a másik ember előtt mert mondjuk egy több tíz milliós , vagy száz milliós autót birtokol.


Megkíméltem volna a kérdezőt a fenti szövegtől ha nem adja elő Andersent és csak simán kiír egy sima kérdést :)


Kérdésedre válaszolva: bármilyen jó állapotú autót megvehetsz ezért a pénzért és bárhol meg tudsz vele jelenni. Ha a saját környezetben tetteid, cselekvéseid már bebizonyították, hogy megbízható üzlettárs vagy akkor tökmindegy mivel érkezel ( akár villamossal is megjelenhetsz :) . Ha pedig nem így van, akkor érkezhetsz Ferrarival is, surmóként fognak rád nézni! :)

2019. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
F10 BMW 5 széria.
2019. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
3-3,5-ért presztízs kocsi? Ennyiért olyat kapsz, amivel még Romániában is kiröhögnek, ha arcoskodni kezdesz.
2019. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

4: Magadat kímélhetted volna meg az értelmetlen agymenésedtől, ha nem tudsz érdemeben hozzászólni egy kérdéshez.

Vagy ennyire frusztrált vagy, hogy itt éled ki a kisebbségi komplexusodat?

A részletekbe azért nem mentem bele, mert teljesen érdektelen az alapkérdés szempontjából.

Nyilván vannak nekem is már elképzeléseim az autóról, csak érdekel mások véleménye (nem a tiéd).

2019. máj. 4. 11:51
 8/31 A kérdező kommentje:
5: Nekem is benne van a 3 kiszemeltben :))
2019. máj. 4. 11:52
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Te akkor nagy biznisz men vagy, hogy az autóidat mint likvid forrást kezeled? :D Figyelj, ha ott tartasz, hogy a saját használatai tárgyaidat adogatod el, akkor én k..rvára átgondolnám ezt a dolgot. Azt írod, hogy van kettő autód, hát szerintem bőven elég lesz neked a maradék egy is.
2019. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ja várj, mindkettőt eladod. Jaj :D Vegyél valami használt átlagautót jó állapotban. "Presztízs" márkákból 3,5 misiért csak olyan autót kapsz, aminek kereken nulla f..sznövelő értéke van.
2019. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!