Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-3,5 millióért milyen autót...

3-3,5 millióért milyen autót vennétek, aminek van azért presztízsértéke?

Figyelt kérdés

Van 2 viszonylag nagyobb értékű autóm, amiket most el kell adnom, hogy egy üzletbe be tudjak szállni a pénzzel.

Marad kb 3-3,5 millióm kocsira.

Ebből mit vennétek, aminek azért van presztízsértéke és meg lehet vele jelenni?


2019. máj. 4. 10:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Itt ereztetni kell az uzletbe farkas torvemyek vannak!!

Ezt wgy kis gyari suzukis dolgozo nem ertheti!

Itt mkndenki fel meri a masikat meregeti.


Pl. En egyszer nemreg nagyon ra jartam be ult a leendu uzlet tars vittem egy kort s ninvs napteto a kocsimba! S o hat nem eszre vette. Azon kivul full full csillogo fenyezes 18 as kerekek legperesebb gumikal.


Es mi lett a vege neki tobb extra volt naptetoje is hat o lett a megbizott s en meg pirultam!


Tehet legyen benne szint minden s legyen egy adu aszod amivel tobbet tudsz mint masok.

Tudod mint az uzletbe

Pl tavolsagkoveto tempomat

2019. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
19: Bőr+automata alap, megőrülnék már egy kéziváltóssal.
2019. máj. 4. 16:00
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
oké mindenki méregeti a másikat, de akkor azt is tudja, hogy a "preszizs" autó csak 3,5 mila volt...
2019. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27 százalékos, esküszöm úgy érzem magam mintha forró szurokban lennék amikor olvasom az iromanyodat.
2019. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Gyerekek, én k..rva sok vállalkozót ismerek, én is egyéniben nyomom, de egyetlen egy van az ismerősi körömben akinek tipikus presztízs márkás autója van, azt sem újonnan vette. Csak a piti "vállalkozókat" érdekli ez az autó téma ennyire.

Btw. ha már ekkora biznisz menek vagyunk, akkor miért nem veszel egy új autót a céged nevére? Ha jól tudom a dízeleket 3 év alatt le lehet írni nullára. Beszélj a könyvelőddel. Vagy lízing, szintén a cégedre. Még jobban is kijössz vele, mintha magánszemélyként vennél egy olcsóbbat.

2019. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Imádom ezeket a gazdasági tanácsokat
2019. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Fejtsem ki jobban? :D Szinte mindennek van értékvesztése (a földterületeknek pl. nincs), ezt pedig lényegében költségként tüntetik fel a könyvelésben, ami csökkenti a céged adóalapját. Nyilván van cége, nyilván van hozzá könyvelője, mert ez egy filléres kiadás. Beszéljék meg, hátha jobban megéri úgy.
2019. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ne. Isten ments


Szemelyautonal a leasing jöhet szóba cégautó adoval spekelve. 36 hónapnál több kell lennie különben a NAV jogosult atertekelni a szerződést és 50 százalék alatt a kezdő részlet.


Namost casco kell az költség cégautó adó költség. Ja és a sok kamat

A gépjármű eladásakor a maradvanyerteken eladni a kocsit áfája befizetésre kerül. 3. Személynek kell eladni akinél a kocsi felértékelődik és vagy szjat fizet vagy el kell csalni.

A gépjárművet használva kiszamalzni a magan használatot érdemes tehát nem lehet mindent elszámolni. Illetve lehet de ha nem tudsz mindent jól bizonyítani vibratort dugnak a s.ggedbe :))


Végeredmény 17m ftos kocsinal, ősszel vettem végülis nem cégre.

1-1.5 millaval lennék beljebb ami jól hangzik kezdetben de ha akinek 3 év után eladom a kocsit 7-9 millios utáni szjajat kifizetem már nem is éri meg. Nem éri meg papirozgatni hazudozni .


Na kb ezért írtam hogy ezek a tanácsok nagyon viccesek.


Ha akar egy lepukkant

2019. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
roncsot venni vegyen. A leasing nem olyan nagy dolog. Vannak esetek amikor megéri ha pl beosztott használja de igazi magán használatra az szivassa magát ilyesmivel akinek 2 anyja van
2019. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nyilván ezért írtam, hogy beszéljen a könyvelőjével. Nagyon sok esetben megérheti a cégautó, szerinted mennyi batár nagy 30 misis BMW-t vettek magánszemélyként?

Ismerősöm most pl. cégre lízingel (sokkal olcsóbb autót), nem idióta módon hasra csapásra. Neki így éri meg jobban.

2019. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!