Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multitronic váltó miért...

Dropo kérdése:

Multitronic váltó miért rángat be?

Figyelt kérdés

Hello adott egy a6 b4 2004.multitronicos autó ami mostanaban azt csinálja hogy magasab sebesegben ipetve fordulatnal be rángat. Az olaj kb 3000 ezer km ezzelot let.le cserelve elöször azt gondoltam.hogy nem.meg felelő a szint a válróban. De mikor neztük meg volt a menyiség. (Járó motornal)

De eben sárga sima hajtó.mű olajhoz hasonló volt. És ha jól tudom ezzekbe a váltókban piros szìnű szokot kerülni dechston 3 irnak rá. Ami ugye p8ros szinu. Nem lehet hogy emiat rángat.?


2019. máj. 7. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"magasab sebesegben ipetve "

Nem is lehet érteni amiket írsz.

Egyébként nem a váltó szokott rángatni hanem a motor.

2019. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iletve,, de a válaszod se sok mindent segit mivel ha a valtó szar automatánal. Akkor be rangat bologat. Engem az érdekel hogy csinálhatja e ezt a hibát azért mert nem bel valo az olaj esetleg.
2019. máj. 7. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!