Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézifék ha 1. kattanásnál...

Kézifék ha 1. kattanásnál semmit se fog,2. kattnál nagyon kicsit, de még el tud simán gurulni 3. nál kezd el fogni ez gond lehet műszakin?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

a müszakin ha behúzzák rendesena kéziféket és elindulásnál lefullad, vagy le fulladna(nem fullasztják le csak rutinból megnézik fog-e a kézifék) akkor jó a kézifék


Vagyis

ha befúzott kézifékkel megpróbálsz elindulni, és lefullad a kocsi, vagy blokkolnak a hátsó kerekek akkor jó a kézi fék.

2019. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy ellenőrzik ezt félautomata elektromos kéziféknél? Amikor arra akar indulni akar az autó, amerre a váltó áll, a kézifék kioldódik.
2019. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Majatom ***** válasza:
Nekem a kéziféket is fékpadon szokták ellenőrizni műszakin, mint az üzemi féket.
2019. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fékpadon szokták mérni a kézifék fékhatását. Nem ilyen lefullasztós módszerrel.
2019. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is láttam még olyan autót, amelyik 2 kattanástól rendesen fogjon a kézifékje. Az túl szoros már.
2019. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!