Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó olcsóbb mint...

Ha egy autó olcsóbb mint amennyit átlagban elkérnek érte, akkor biztos hogy valami komoly baj van vele?

Figyelt kérdés
Skoda octavia (mk1) 1.8 t laurin klement. 1000 euróért.

2019. máj. 8. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10/9 esetben igen.

A 10. az az, hogy sürgősen kell neki a pénz.

2019. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván gazdasági totálkáros.


[link]

2019. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy vettem magamnak is autót hogy az adott típusból megnéztem a kínálatot, ezen felül a felszereltséget km-et és állapotot, ha az egyikben volt 130e km olcsóbban, mint egy 180ezret futott, azt választottam amelyik jobb állapotú, volt sok km-es autóm is fanatikustól, és 3. tulaj voltam, törekedtem az odafigyelésre, pár év után eltudtam adni alku nélkül, eljött az érdeklődő, megmutattam neki, felhívtam a figyelmét hogy mit érdemes majd megnézetni, ennek fejében lett beárazva a kocsi, ha meg nálam jön elő a hiba, akkor én orvosolom azt.


Van aki lelkiismeretes, és olyan is aki merész alku után is inkább szabadul még ha bukik is rajta, persze valójában az új tulaj fog ráfázni mert még rákölt valamennyit.


Egyébként ilyen összegért szerintem semmi szükséged egy öreg turbós autóra, talán egy kis köbcentis szívó motoros valamit.

2019. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az van. Pont higy meg akarok végre szabadulni tőle.
2019. máj. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!