Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor tárolása télen?

Corvin Ákos kérdése:

Motor tárolása télen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és éppen az A2 motoros jogsi letételén vacillálok. Az ami a legjobban aggaszt, hogy panelben lakok, nincs garázs, télen nem szívesen tárolnám az utcán. Ezért olyan ötletem is támadt, hogy télire egy közeli bevásárlóközpont mélygarázsában hagynám (persze letakarva stb), ez mennyire jó ötlet?

2019. máj. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólni fognak érte. Nem lehet letakarva otthagyni.
2019. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szívás, kell szerezned egy garázst vagy valami fedett helyet, ahová leteheted. Nem lehet csak úgy otthagyni valahol.
2019. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haverkodj össze a biztonsági őrökkel, akkor esetleg. Amúgy szólnak, kifizettetik, extrém esetben elszállíttatják.
2019. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerőseidnek nincs valami fedett helye? Vagy esetleg nem vagy jóba idősebb emberekkel, akiknek minimális összeget fizetsz, hogy a garázsukba állhasson. A legjobb és a legolcsóbb megoldás keresni valakit akinek van garázsa, ha nincs ilyen akkor ha van motoros haverod közösen bérelni egyet.
2019. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!