Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedden lesz a forgalmi vizsgám...

Kedden lesz a forgalmi vizsgám, kell boríték vagy nem?

Figyelt kérdés
Teljesen jól vezetek, oktatóm is mondja, az lenne a kérdésem kell-e ilyenkor pénzt adni és mennyit/oktatótól kérsezzem meg? Budapest
2019. máj. 11. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Vigyél. Legfeljebb nem használod.

Az oktatódtól kérdezd meg, hogy szerinte mi a helyzet. De első vizsgán elég sokakat meghúznak, akár korrumpálnak, akár nem - úgy vannak vele a vizsgabiztosok, hogy "még nem vezetett eleget".

2019. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan vizsgabiztos akinél a borítékkal borítékolhatod a bukásodat. Plusz fel is jelenthet.
2019. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha olyanért húzna meg amit nem is csináltam csinálhatok ellene valamit?
2019. máj. 11. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Vezess magabiztosan az többet ér bármelyik borítéknál.

Érdekes 30 óra elég volt és elsőre átmentem mégse fizettem le senkit. Vajon hogy lehet ez?

2019. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem itt kellene megkérdezni, óvatosan már régen ki kellett volna puhatolni az oktatódnál, hogy ő mit gondol erről.

Ahol működik a borítékozás, netalán még el is várják, ott is csak az oktatón keresztül megy... ha te a vizsgabiztos kezébe nyomsz egy borítékot, el se kell indulni, felfüggesztéssel vég a vizsgának (fél évig nem is vizsgázhatsz ismét)

2019. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Az örök klasszikus, amikor a tanuló pár tíz óra után jobban fogja tudni a szabályokat, vezetéstechnikát, mint egy oktató, és sokan még mindig azt hiszik hogy bele köthetnek egy döntésbe.


Amikor először vizsgáztam úgy mentem már oda is hogy meglepne ha átmennék, végül az volt az ürügy hogy parkolásnál elvileg nem figyeltem eléggé a tükröket, hol ott már feltűnően járt a fejem.

2019. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg, azért nem lehetetlen átmenni. Ha nem nyitott rá a vizsgabiztos, akkor fel is jelenthet. Ha mégis bepróbálkozol, akkor mindenképpen az oktatóval beszéld meg, mert nagyon rosszul is el tud sülni. Amúgy nekem a közlekedési hatóság előtt tudta meg az oktatóm, hogy ki lesz a vb, szóval nem lett volna alkalma megmondani, hogy lehet-e boríték. Meg amúgy eszembe se jutott.

Egyébként ha hibázol, megbuktatnak és nem értesz vele egyet, akkor max annyit tudsz tenni, hogy nem írod alá a bukásodat igazoló lapot, és akkor elvileg a vb ezzel kap egy rossz pontot, felülvizsgálják. Gyakorlatilag azt mondta az oktatóm, hogy a szomorú igazság az, hogy te így is úgy is megbuksz, nem tudsz mit tenni. Én például második vizsgán (első is érdekes indokkal lett bukás, de az egy kicsit jogos volt) átmentem a zöld lámpán, a vb közölte, hogy álljunk félre, merthogy én átmentem a piroson (??). Az ő szava az enyém ellen, simán megbuktam volna egy teljesen objektív helyzeten, csak az oktatóm kiállt mellettem és így végül átmentem (tök jogosan, hibám se volt amúgy).

Szóval legyél magabiztos és lesz ami lesz. Sok sikert! 😊

2019. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!