Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómból elkezdett fogyni...

Tele kérdése:

Az autómból elkezdett fogyni a hűtőfolyadék mi tehtek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy mk1es mondeot fél éve. Nemrég kezdtem használni napi használatba kb két hónapja. A télen megnézettem a fagyállót. Kb három hete felgyulladt a hütőfolyadék figyelmeztető lámpa. Vettem fél litert utánna töltöttem. Rá négy napal elkezdett megint világítani de aztán fél perc után elaludt. Azóta harmadazor játszom majdnem hetente töltök utánna valamennyit már a max csík fölé töltöm.Mi lehet a gond? Miket nézek meg rajta? Egyébként az autó hidegen elsőre 4.forgatásra indul.A hőfok mutatója se megy fel a közepég se még ha világit a lámpa se.


2019. máj. 15. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A vezetėk vagy a tartály lyukas , a hűtő nem valószínű az sem hogy hengerfej . Meg kell nėzetni alaposan .
2019. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt próbáld kiszűrni, hogy fűtéssel vagy anélkül fogy rohamosan!

Nálam fűtési szezonban fogyott rohamosan, vödörrel kellett utántölteni.

Mióta nem kering a radiátorban a víz, a hütő folyadék szintje szinte 1 mm-t sem csökken.

Radiátor csere...

2019. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!